18 eervol ontslag verleend als leeraar aan de Burgeravondschool. k Besloten tot oninvorderbaar verklaring van pachtpenningen verschuldigd door B. J. Ha- gensen hem ontheffing te verleenen van het verschuldigde voor zijn verderen pach'- tijd en het perceel opnieuw voor 4 jaren te verhuren. Idem om van den Heer G. Frederiks over te nemen de regten, die hij mogt meenen te hebben op de stoep voor het perceel B. No. 29 in de Korte Hofstraat. 26. Wederverhuring aan A. J. Reinders en J. Lenderink van de bleeken aan den Deven ter- en Warnsveldschen weg. November 9. Aan den Heer Mr. P. van Baumhauer op verzoek eervol ontslag verleend als leeraar in de Staatswetenschappen aan de Hoogere Burgerschool en Burgeravondschool. Besloten aan G. J. Hekkelman in verkoop af te staan een perceel bouwterrein tegen over de cellulaire gevangenis. Idem aan W. Schultz te verkoopen een perceel bouwterrein aan den weg naar de Vijfmorgen, Kadastraal bekend in Sectie C. No. 401. n Idem W. Wansink te ontslaan van de pacht van een stuk weideland buiten de Larepoort. Idem aan H. J. Hissink eene restitutie van pachtpenningen groot f 25.— te verleenen Idem eene ruiling van grond aan te gaan met P. J. H. Steijselten einde een water- 19 December vrijen teeg te verkrijgen naar de cellulaire gevangenis. Vaststelling eener verordening, regelende de beffing van een vergunningsrecht voor de uitoefening van den handel van sterken drank in 't kleinmet verordening op de invordering dier belasting. Toekenning eener subsidie van f 3000.— aan de Muziekschool alhier. Besloten om ter verkrijging eener betere rooilijn aan de Lievenheersteeg met Aleida Hendrika ten Hietbrink en Johanna Ilen- drika Peiger eene schikking te treffen. Idem om geen afgevaardigde te benoemen ter bijwoning eener te houden vergadering, waarin plannen zullen worden besproken tot afsluiting en drooglegging der Zuiderzee. Idem aan de Geldersch-Overijsclsche Maat schappij van Landbouw eene bijdrage van f 25. toe te staan voor het vergelijkend onderzoek der typenschalen voor de schat ting der belasting op de ongebouwde eigen dommen. Benoeming van den Heer J. van Leeu wen Jr. tot Leeraar in de wis-, .natuur-en werktuigkunde aan de Burgeravondschool. Idem voor den tijd van één jaar van den Heer W. F. H. Wunderlich tot leeraar in de Staatswetenschappen aan de Hoogere Burgerschool en aan de Burgeravondschool. Idem van den Heer P. Dietz tot onder wijzer aan school B.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1885 | | pagina 11