16 magazijn met 1 November 1886, tengevolge waarvan de op thins uitgegeven grondwaar op dat gebouw staatweder ter vrije beschik king van de gemeente komt. Vaststelling der verordening tot heffing van marktgeld op de veemarkt te Zutphen en vaststelling der verordening op de invor dering dier belasting. Besloten om aan verschillende personen streepels grond in verkoop af te staan. Augustus 3. Aan H. P. Burbank op verzoek eervol ont slag verleend als onderwijzer aan de open bare lagere school G. Idem aan den Heer D. Colenbrander als leeraar aan den Cursus tot opleiding van Hoofdonderwijzers onder dankbetuiging voor de in die betrekking bewezen goede diensten. Onderzoek der geloofsbrieven en besluit tot toelating van de Hecien Mr. J. Thooft, H. Bevelman Czn., F. II. Umbgrove, J. G. Klaassen en Jhr. Mr. D. W. van An- dringa de Kempenaer. Besloten aan de Dames L. J. v. d. Hoeven en C. M. J. Sckröter ontheffing te verlee- nen van den nog loopenden huurtijd van het huis op het Oude Want en dit te ver huren aan den Heer S. A. Schoevers. Idem tot verkoop van de perceelen 3 en 4 van het bouwterrein bij de cellulaire ge- aan M. Abbink en van de perceelen 5 en G van hetzelfde terrein aan J. G. Rikso. 17 Augustus 3. Besloten tot vermindering der pacht van eenige pachters wegens het afstaan van gronden voor bouwterrein. Idem tot verpachting van een streepel grond aan P. A. F. Walter. v v Idem om aan de Yereeniging „Floralia," voor het houden eener Bloemen-tentoon- 8telling de beschikking te geven over de lokalen der Bewaarschool op de Nieuwstad. September 1. Besloten tot verkoop van een perceel bouw terrein aan den Graaf Oito Singel, Kada straal bekend in Sectie F. No. 6755 aan G. J. C. Hendriks. Idem tot verkoop van drie perceelen bouw terrein bij de Cellulaire gevangenis, aan G. J. Remmelink. Idem tot verpachting van het vei vorschings- lokaal met stalling bij de veemarkt, aan E. Janssen. Aan Burgemeester en Wethouders toege staan een crediet van 400.— voor het uitbaggeren van de Turfhaven. October 5. Aan Dr. B. C. Goudsmit op verzoek eervol ontslag verleend uit zijne betrekking van leeraar aan don Cursus tot opleiding van hoofdonderwijzers. Benoeming van Mejuffrouw C. E. Baerents tot onderwijzeres aan School G. Idem van J. D. Pauw tot onderwijzer aan school B. Aan den Heer Dr. W. Gleuns op verzoek 2

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1885 | | pagina 10