14 verleend als leeraar aan 't Gymnasium en de Hoogere Burgerschool. Benoeming van den Heer A. Dolk tot leeraar aan het Gymnasium en de Hoogere Burgerschool. Idem van J. Drost tot onderwijzer aan School D. Idem van den Heer B. E. Onderwater tot lid der Plaatselijke Commissie van Toezigt op 't Lager Onderwijs. Besloten aan den Heer W. J. Gilhuijs een stuk grond, grenzende aan zijn perceel bui ten de voormalige Nieuwstadspoort, in koop af te staan. September 2. Benoeming van den Heer R. O. van Ha nen tot lid der Commissie van Toezicht op op 't Middelbaar Onderwijs. Idem van Mej. A. B. "NV. Muijderman tot onderwijzeres aan School F. Besluit tot uitgifte van grond aan den Vlie- gendijk in erfpacht aan W. D. Willemsen. Besluit tot wijziging van het Reglement van het Burgerweeshuis. Besloten aan M. J. van der Kuijl te Slikker veer te gunnen de levering van een derden gashouder. Benoeming van den Heer J. G. Klaassen tot Wethouder. October 6. Besloten aan II. J. Looman en J. Uiter- wijk Hzn., in koop af te staan perceelen bouwterrein, gelegen buiten de voormalige Spittaalspoort. 15 G. Itz begiftigd met de inkomsten eerier Stadsdoctorale praebende. Dr. J. Baum eervol ontslagen als lid der Gezondheids-commissie. 20. Benoeming van de Hoeren R. O. van Ma nen, H. L. Hamer, E. W. Frederiks, J. P. Muijderman en II. van Erkel tot leden der Commissie voor de Werkschool. Besloten den onderwijzer Wolsak eene jaar- lijksche gratificatie van 100.- te verleenen. Besluit tot verkoop van een perceel bouw terrein aan den Deventerweg aan A. J. Uiterwijk. November 10. Mej. M. A. Beins eervol ontslagen als on- derwijseres aan School A. Benoeming van Dr. S. A. van der Chijs tot Curator van het Gymnasium. Idem van Dr. A. A. J. Quanjer tot lid der Gezondheidscommissie. Idem van de Ileeren Jhr. H. A. D. Coe- nen en C. M. Henny tot Bestuurders voor de stichting „do Vullersfonds voor Studie kosten." Besluit tot ruiling van grond met van Hummel. December 1. Benoeming van de Ileeren S. A. Schoevers, Mr. J. L. A. Stolk en Mr. F. R. Pennink, respectievelijk tot Provisor van het Burger weeshuis, O. N. Gasthuis en het Bornhof. Idem van de Heeren Dr. A. A. J. Quan jer, T. K. M. von Baumhauer en G. T.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1884 | | pagina 9