12 Provisoren van het Born hof gemagtigrl 100bij te dragen voor de hardnnking van de Baankstraat. Besloten aan J. Scholten ca B. Cupcrus tot wederopzeggens toe te staanom ecne haalbuis te leggen van hunne perceelen naar de hoofdgracht buiten de voormalige Nieuw- stadspoort. Idem de proefboring op den Berkelsingel te staken en Burgemeester en Wethouders te magtigen om voor f 200,a f 400, eene pomp op die plaats te stellen. Dr. J. II. Slotliouber eervol ontslag ver leend als leeraar aan 't Gymnasium. Besloten eene geldelijke bijdrage van f 400.te verleenen voor het in orde brengen van de Baankstraat. Dr. J. J. van Minden eervol ontslagen als lid der Plaatselijke Gezondheids-commissie. Besloten de Gasfabriek niet te verplaatsen. Het voorstel om de veemarkt aan het einde der Noorderhaven te plaatsen, aangenomen. Besluit tot verkoop van bouwterrein aan den Tadamasingelaan M. Abbink en A. J. Uiterwijk. Besloten nog een onderwijzer aan School B te benoemen, alsmede om de uitbreiding dier school 1 September 1885 te doen ingaan. Goedgekeurd den aankoop oliemolen A. J. Lubberding. C. M. J. van Oeveren eervol ontslagen als onderwijzer aan School L). Mr. J. Ph. Castendijk eervol ontslagen als 13 lid der Commissie voor de Muziekschool. Burgemeester en Wethouders gemagtigd om de jagt op de gemeentegronden weder voor 6 jaar publiek te verpachten. Junjj 9. Mr. R. A. Fockema eervol ontslagen als Curator van het Gymnasium. Benoeming van de Heeren A. Barenbrugli en Jhr. Mr. D. AV. van Andriuga de Kem- penaer tot Curatoren van het Gymnasium. Provisoren van het Burgerweeshuis gemag tigd eene bijdrage van f 50,— teverleenen in de kosten tot verbetering der Baank straat. Benoeming van den Heer J. P. Muijderman tot lid der Commissie voor de Muziekschool. Jul ij 14. Besloten aan de Heeren Ketjen en van Roe kei in koop af te staan een perceel water. Dr. A. II. van Andel eervol ontslagen als lid der Plaatselijke Commissie van Toe zicht op 't Lager Onderwijs. Idem, idem als Curator van't Gymnasium. Benoeming van J. C. Hietink tot onder wijzer aan School B. Idem van II. L. Milius tot onderwijzer aan School E. Idt in van Dr. M. Kreunen tot leeraar aan het Gymnasium. Besluit tot tractementsverhooging van Dr. Biuins, leeraar aan 't Gymnasium. Benoeming van den Heer J. Baum tot lid der Plaatselijke Gezondheids Commissie. Augustus 18. Den Heer B. Dingemans eervol ontslag

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1884 | | pagina 8