10 een perceel grond gelegen aau den nieu wen Singel. Burgemeester en Wethouders gomagtigd het bestaande Wachthuis aan den Warnsveld- schen weg voor afbraak te verkoopen. Besloten aan G. J. Dijkman in koop af te staan een perceel grond gelegen aan deu nieuwen Singel. Idem den tegenwoordigen rentmeester van het O. N. Gasthuis te ontheffen van de verpligting om f 50,'sjaars te betalen voor minderjarige inwonende kinderen bo ven de vier jaren. Burgemeester en Wethouders gemagtigd verschillende omgewaaide boomen in 't open baar te verkoopen. Idem, idem het jagtregt in het openbaar te verpachten. Februarij 18. Benoeming van Mej. M. A. Beins tot on derwijzeres aan School C. Besloten aan A. J. Uiterwijk in koop af te staan een perceel bouwterrein gelegen aan den Graaf Otto Singel. H. J. Moij eervol ontslagen als onderwij zer aan School B. Maart 3. Besloten de behartiging dor belangen van de Werkschool op te dragen aan eene par ticuliere vereeniging met regtspersoonlijk- heid. Magtiging verleend tot het geregtelijk ver volgen van nalatige pachters en medepach ters. II Besluit tot oninvorderbnar verklaring van aanslagen op 't kohier der Inkomsten be lasting. Besloten aan Z.M. den Koning een adres te rigten, om dispensatie van art. 24 der wet op het Lager Onderwijs voor School G. Besluit houdende wijziging der Algemeene Politie-verordening. Vaststelling eedsformulier voor de krach tens de algemeene Politie-verordening te benoemen ambtenaren. Besloten afwijzend te beschikken op't adres van D. Vredenburg, om boven de Berkel zijn huis te mogen uitbouwen. Benoeming van G. J. Tobi tot onderwijzer aan School B. Idem van P. F. Zuuring tot onderwijzer aan School F. Idem van den Heer B. E. Onderwater tot lid der Commissie voor de Muziekschool. Besluit tot wijziging van art. 3 der ver ordening, regelende het openbaar Lager Onderwijs in de Gemeente Zutphen. Benoeming van Mej. A. Vrugtman tot on derwijzeres aan School G. Besloten aan W. Kerkmeijer in koop af te staan het nog overig zijnde perceel bouw terrein aan den Warnsveldschen weg. Idem van H. Visser een streepel grond aan te koopen. AVijziging van 't reglement voor de Mu ziekschool.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1884 | | pagina 7