8 Plaatselijke verordeningen door den Raad gedurende het jaar vastgesteld. 1Srafver ordeningen. Algemeene Politieverordening. 2Belasting ver ordeningen Verordening op de heffing van het Schoolgeld aan de Inrigtingen voor Middelbaar Onderwijs. 3. Verordeningen van verschillenden aard. Brandreglement. Verordening tot het verdeelen der Gemeente in Wijken. Idem op de Markten. Idem op de keuring van Vee, Vleesch, Spek en Visch. Idem op den ijk der Botervaten. Idem op de Begraafplaatsen. Idem regelende het toezigt op de kleine Wo ningen. Reglement van het Burgerweeshuis. Voorwaarden, waarop door de Gemeente Zutphen aan de Vereeniging tot oprigting en instandhouding van de Werkschool subsidie wordt verleend. Verordening op de regeling van het Middelbaar On derwijs. Idem op de Invordering van het te heffen school geld aan de inrigtingen voor Middelbaar Onderwijs. 4. Instruction. Geene. 9 Belangrijkste zaken in den Raad behandeld in 1884. Januurjj 7. Benoeming van Mej. S. C. Kisslig tot on derwijzeres aan School A. n Idem van de Heeren Dr. II. W. van Rhijn, Dr. A. J. C. Snijders en B. Peteri tot le den der Gezondheidscommissie. n Idem van den Heer C. Schillemans tot lid der Commissie voor de Muziekschool. i) Besloten aan E. J. Leemrijse en G. Lam- mers in koop af te staan perceelen grond gelegen aan den Warnsveldschen weg. Idem het bouwterrein aan den Graaf Ot- tosingel enbloc en in perceelen in koop verkrijgbaar te stellen. Besloten de geldleening groot f 35,000 ter voorziening in de kosten van tijdelijke be hoeften, te gelde te maken. Besluit daarbij ontheffing en restitutie van Inkomstenbelasting verleenende. n Besloten aan J. II. van Loo ontheffing van pacht te verleenen van een perceel van den houtwal, en hem daarvoor in de plaats te verpachten, een perceel vroeger in pacht geweest bij wijlen G. J. Verburgt. v Idem aan de dames L. J. van der Hoeven en Schröter alsnog voor den tijd van een jaar te verhuren hot huis op het Oude Wand. Idem achterstallige betalers van thinsen en recognitiën in regten tot betaling te nood zaken. February 4. Idem aan H. Dammers in koop af te staan

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1884 | | pagina 6