20 Met het einde van het jaar waren aan de beurt van aftreding de Heeren Dr. T. K. M. vox Baumiiauer A. A. J. Quanjer en G. T. Bruyn, die echter door den Raad in zijne Yergidering van 1 December herbenoemd wer den, en zich de keuzo lieten welgevallen. In de volgende Raadsvergadering, die van 15 December, werd daarop eervol ontslag verleend, onder dankbetuiging voor de vele diensten, in die betrekking aan de Gemeente bewezen, aan den Heer Jhr. W. H. F. II. van Raders, die wegens verandering van woonplaats zijn ontslag verzocht had. In de vacature, hierdoor ont staan, is nog niet door den Gemeenteraad voor zien. Zutphen, 30 Januari 1885. De Commissie van Toezicht op het Mid delbaar Onderwijs. De Voorzitter CH. M. HENRY, De Secretaris, A. A. J. QUANJER. fojlage Aan Heeren Burgemeester en Wethouders van Z ut p k e n. Ingevolge Art. 13 van het Reglement voor den Cursus ter opleiding van hoofdonderwijzers en hoofd onderwijzeressen in de Gemeente Zutphen, heb ik de eer U hiernevens een afschrift te zenden van het verslag, door den secretaris uitgebracht in de vergadering van Leeraren van 14 Nov. 1.1., en eene algemeoDe beschouwing bevattende van den toestand en de uitkomsten van den cursus in het afgeloopen jaar (I Sept. 1883 1 Sept. 1884.) De Cursus werd het eerste halfjaar door de volgende personen bezocht: 1. Mej. M. Vrugtman, Zutphen. 2. C. J. F. Vetter, 3. M. A. Beins, 4. A. G. Kerlen, 5. Chr. W. Schmidt, Warnsveld. 6. E. O. Tan Laar, Brammen. School F. (Colenbrander.) Mej. v. d. Hoeven. A. (Michielsen.) E. (v. d. Vlies.) 7. J. C. Hietink, 8. W. J. de Wildt, 9. ,T. H. Bessink, Zutphen. school F. (Colenbrander.) '7 B. (Knottenbelt.)

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1884 | | pagina 63