6 Vaste Raadscommissiën (l). Commissie voör de Gasfabriek. C. Storm Buijsing, "Voorzitter. M. J. van Duijl. Jhr. F. X. J. van Nispen. Commissie van Wetgeving. Jhr. H. A. D. Coenen, Voorzitter. Mr. J. Thooft. Mr. F. R. Pennink. Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer. Mr. J. Post van Everdingen. Commissie voor de Landerijen. Jhr. H. A. D. Coenen, Voorzitter. Mr. J. Thooft. L. A. F. H. Baron van Heeckeren. H. Revelman Czn. Commissie voor de Inkomstenbelasting. Jhr. H. A. D. Coenen, Voorzitter. C. Storm Buijsing. J. Gr. Klaassen. Mr. J. Thooft. H. Revelman Czn. Mr. F. R. Pennink. Commissie van Toezigt op de Gymnastiékschool. C. Storm BuijsingVoorzitter. 7 J. Barenbrugh. Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer. Commissie voor het Archief. Jhr. H. A. D. Coenen, Voorzitter. C. Storm Buijsing. J. Gr. Klaassen. L. A. F. H. Baron van Heeckeren. c. Veranderingen in het personeel der Gemeente-Ambtenaren en Bediendengedurende het afgeloopen jaar. (1) De Gommisslën worden v.rmeld, zooals ze op het einde jaar» waren zamengesteld. Namen der benoemden. Betrekking T. II. Verhoeven. Dr. M. Kreunen. A. Dolk. A. J. Bouw ens. Mej. M. A. Beins. G. J. Tobi, (onderw. school F.) P. F. Zuuring Mej. A. Vrugtman. J. C. Hietink, (onderw. school F.) H. L. Milius. J. Drost. Mej. A. B. W, Muij- derrnan. Ag. v. pol. Ie kl. (adjunct Insp.) Leeraar in de oude talen Gymmasium. Leeraar in de Eng. taal aan Gymmasium en H. B. Tij del. Leeraar in de Han dels wetensch. aan II. B. School, tot .l Sept. 1885. Onderwijzeres School C. Onderwijzer School B. id. School F. Onderwijzeres in Handw. School D. Onderwijzer School B. Onderwijzer School E. Onderwijzer School D. Onderwijzeres School F. Tijd van benoe ming. Junij. Julij. Aug. Mei. F ebr. April. In plaats van wie benoemd. id. id. 14 Julij. id. 18 Aug. 2 Sept. J. J. v. Leeuwen. Dr. J. H. Slothou- ber. B. Dingeman8. Vac. H. C. R. Hoe- tink. Nieuwe benoeming. H. J. Noij. G. J. Tobi. Monhemius. Nieuwe benoeming. J. H. Graffelman. C. M. J. v. Oeveren. J. C. Hietiuk.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1884 | | pagina 5