78 Appelenper hectoliter 3,75 Peren4,83 Yet rundveestuk f 162,50 Boterkilogram f 1,09 Opgaaf van ter markt gebragte hoeveelheden. Tarwe603 Hectoliter. Rogge1164 Boekweit53 Aardappelen 4823 Boter2845 achtste vaten. a n 65300 Kilogrammen. HOOFDSTUK XII. Nijverheid, Handel en Scheepvaart. I. Kamer van Koophandel en Fabrieken. Opgave betreffende den uitslag der verkiezingen. - 79 II. Nijverheid. a. Fabrieks- en ambachtsnijverheid. In den staat der in deze gemeente aanwezige fabrie ken is in 1884 weinig verandering gekomen. Omtrent de invoering van nieuwe werktuigen is ons niets bekend. Wij laten hier volgen een staat van de in deze Ge meente in gebruik zijnde Stoomtuigen en Stoomketels op 31 December 18S4. Geheele getal kiezers. Getal kiezers opgekomen bij de Benoemde leden. Aanduiding door de woorden gekozen of herkozen. eerste her stemming. stemming 398 125 D. L. van Elk. C. D. Muijderman. A. G. Wijers. j A. J. K ij man. Herkozen NAME N. der Eigenaren. Aard der Fabriek. D. L. van Elk Gr. J. M. Oudenampsen Jr. Maatschappij tot Explot. van Staats-Spoorwegen. Firma D. Albers Gemeente Zutphen Idem. idem. J. Lenderink A. G. Wijera C. D. Muijderman G. H. Kelderman C. Sehillemans J. Dop Firma T. v. Zadelhof!Zn. O. en N. Gasthuis F. H. Heukelman Firma Schultz Co. J. J. Mispelblom Beyer en Zn H. L. Ketjen en E. van Roekel Jr J. P. Hasselo en Zn. E. Wijers Zutphensche Melk-in- richting G. W. Velders Zutphensche Broodfabriek Stoommeelfabriek en grutterij Idem idem. Waterpomp voor locomotieven Stoom-zeepziederij Exhauster in de Gasfabriek Locomobile tot droogmaking van landerijen Stoomketels in de kleerblekeri Stoomhoutzaagmolen Tabakskerverij en droogerij Stoomkoren, run en lijnmeel- malerij Stoomboekdrukkerij Stoom vleesclirookerij. Idem Verwarming van localen Stoomolie en lijnmolen Stoomhoutzagerij Stoomtuig tot spoelingv.flesschen Stoomhoutzaagmolen Steenfabriek Stoomtabakskerverij Melkinrichting door stoomge- dreven Gaskraehtmachine endroogkamer Stoombroodfabriek korenmolen!

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1884 | | pagina 41