16 Besloten f 40,— 's weeks toe te staan voor een' tijdelijken leeraar aan 't Gymnasium. v Idem in de vacuture Tempelmans Plat te voorzien door de benoeming van twee leer aren. Besluit houdende goedkeuring der rekenin gen van de Godshuizen over 1881. December 17. Benoeming van den lieer C. M. Ilenny tot Provisor van het Burgerweeshuis. Idem van den Heer H. Ketjen tot Provi sor van het Bornhof. Idem van den Ileer J. van de Yelde tot Provisor van het O. en N. Gasthuis. Idem van den lieer J. P. Muijderman lot lid der Plaatselijke Commissie van Toezigt op 't Lager Onderwijs. Idem van leden voor de vaste Commissiën. Idem van de Hoeren C. Tempelmans Plat en G. J. Tobi tot leeraren aan de Bur geravond-school. Idem van G. J. Tobi tot onderwijzer aan School F. Idem van J. Gimberg tot onderwijzer aan School E. Besloten aan II. Wigman, E. J. Franken en G. J. Thien, op te zeggen het door hen in vroegere jaren verkregen regt van opstal op perceelen gelegen in de Hoven. Idem goed te keuren het besluit van Hee- ren Provisoren van het O. en N. Gasthuis, tot verhooging van verplegingskosten der lijders in de le en 2e klasse. 11 Besluit houdende goedkeuring der Begroo tingen voor 1884 der Godshuizen. Besloten de Werkschool af te scheiden van het Middelbaar Onderwijs en te plaatsen onder toezigt eener afzonderlijke Commissie. Benoeming eener Commissie belast met eene regeling van de Werkschool. Besluit tot verkoop van een perceeltje grond gelegen tegenover de man.'gr, aan A. J. Uiterwijk. Besloten den Majoor Kommandant der d.d. Schutterij alhier te magtigen tot verkoop van oude Schutterskleeren. Archieven. Het op het Gemeentehuis bewaard wordende Nieuw Archief, bevindt zich in goeden staat en wordt met zorg bijgehouden; dientengevolge voldoet het aan zijne be stemming. Omtrent het op den Wijnhuistoren aanwezige, Oud Archief, wordt verwezen naar het hierachter gevoegde Verslag van de Commissie van Toezigt op hetzelve. (Bijlage A.) HOOFDSTUK IV. Geldmiddelen. Jaarlijksche opgave van het geheele bedrag der ont- 2 Ti V) 7 7)

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1883 | | pagina 10