14 1 November. Besloten sollicitanten op te roepen voor de betrekking van Directeur der Gasfabriek op eene jaarwedde van f 1800 met genot van vrije woning, vuur en licht. 13 Eervol ontslag verleend aan J. Gerritsen als beurtschipper in het veer tusschen Zutphen en Utrecht. 19 Vaststelling suppletoir kohier der Inkomsten belasting voor 1880. Vaststelling plan eener geldleening groot 180,000. 2> Burgemeester en Wethouders gemagtigd de wei- en bouwlanden op de Marsch en Hel bergen benevens eenige tuinen buiten de voormalige Nieuwstadspoort op nieuw voor den tijd van zes jaren te verpachten. Benoeming van den Heer C. Storm Buijsing tot Wethouder. 6 December. Afwijzend beschikt op 't adres van H. K. R. A. Heuvelman, pachter van het erve »den Brink" om restitutie van een gedeelte van betaalde pacht. s> Eervol ontslag verleend aan G. Kouwenaar Gzn.als Hulponderwijzer aan de 3e Open bare School. Benoemiug van den Heer H. D. Mispelblom Beijer tot Wethouder. Idem van den Heer C. Storm Buijsing tot Ambtenaar van den Burgerlijken Stand. Idem van den Heer C. Storm Buijsing tot lid der Commissie van Toezigt op het Middel baar Onderwijs. s Idem van den Heer J. J. van Minden tot lid der Gezondheidscommissie. 15 6 December. Benoeming van leden voor de vaste Com- missiën. Idem van de Heeren W. A. P. H. de Bas, J. N. Mispelblom Beijer en S. A. Schoevers, respectievelijk tot Provisor van het Oude en Nieuwe Gasthuis, het Bornhof, en het Burger Weeshuis. Goedkeuring van de Begrootingen voor 1881 der Godshuizen. Besloten den Houtwal wederom voor den tijd van 6 achtereenvolgende jaren te verpachten. Het plan tot bebouwing van het terrein buiten de voormalige Nieuwstadspoort goed gekeurd. Den Majoor-Kommandant der dienstdoende Schutterij gemagtigd tot den verkoop van oude Schutterskleeren. d Burgemeester en Wethouders gemagtigd om den Heer Knoest de huur op te zeggen van de woning bij het oude Gymnasium. v Archieven. a. Nieuw Archief. Het nieuw Archief bevindt zich in goeden staat. De noodige zorg wordt steeds besteed aan het bewaren der verschillende stukken en bescheiden. h. Oud Archief. Hieromtrent wordt verwezen naar het jaarverslag van den Archivaris, hierachter opgenomen als Bijlage, letter A.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1880 | | pagina 9