10 3 Mei. Dr. S. A. van der Chijs eervol ontslagen als lid der Commissie van Toezigt op het Middel baar Onderwijs. Magtiging verleend eenige heesters langs den weg naar de nieuwe mestbergplaats te ver wijderen. 14 Mei. Besloten aan Ketjen en van Roekei een stuk grond te verkoopen voor de oprigting eener fabriek. 14 Aan G. J. Lijsen tot wederopzegging toe gestaan om een houten loods te bouwen op een stukje Gemeente-grond. Aan E.Fliek vergunning verleend eene verandah voor zijn huis te plaatsen. 7 Junij. Benoeming van den Heer A. W. J. Zubli tot lid der Commissie van Toezigt op het Middel baar Onderwijs. Goedgekeurd de rekening over 1879 van de Gemeente Gasfabriek. Burgemeester en Wethouders gemagtigd het erve »den Brink" in 't openbaar te verpachten. Besloten den kelder onder het Wijnhuis wederom aan de Heeren J. J. Mispelblom Beijer Zoon voor 6 jaren te verhuren. 5 July. Goedgekeurd de benoeming van August J. F. Winter tot ln Leeraar aan de Muziekschool. s> Besloten met September a.s. het onderwijs aan het Gymnasium in te rigten volgens het wettelijk leerplan. Benoeming van Dr. B. C. Goudsmit tot tijdelijk Leeraar aan het Gymnasium. Besloten de ontwerp-overeenkomst betreffende den aanleg van eene nieuwe schietbaan op de Marschweide goed te keuren. 11 5 July. Afwijzend beschikt op het adres van E. J. Franken, om vergunning tot het bouwen eener woning op den Overmarsch. Burgemeester en Wethouders gemagtigd den hooiberg van E. J. Franken te doen weg ruimen. 11 Augustus. Mejufvrouw H. J. van de Velde eervol ont slag verleend als Hulponderwijzeres aan de le Openbare School. Benoeming van den Heer M. J. van Duijl tot lid der Commissie voor de ontmanteling der vesting. s Goedgekeurd de benoeming van den Heer Gustaaf Groenheim tot 2n Leeraar aan de Muziekschool. Aan W. J. Ribbink in erfpacht uitgegeven een stuk Gemeentegrond. Besloten het kohier der Inkomstenbelasting te wijzigen. Vaststelling 2e buppletoir kohier der belasting op de honden. j. Besloten het Gymnasium af te staan tot het houden eener bloemententoonstelling. 13 September. Eervol ontslag verleend aan den Heer J. van Poelgeest als Directeur der Gasfabriek alhier. Mejufvrouw E. W. van den Broecke eervol ontslag verleend als Hulponderwijzeres aan de le Openbare School. s Benoeming van Mejufvrouw J. C. Vorder- man tot Hulponderwijzeres aan de le Open bare School. 2 2 Benoeming van Mr. R. A. Fockema tot Curator van het Gymnasium.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1880 | | pagina 7