8 1 Maart. Besloten aan de Wed. J. Scheller ontheffing van pacht te verleenen over 1880 van een perceel van het houtwal. Besloten aan A. Coenders en Gebr. Teunissen toe te staan de rooilijn, hoek Schapenplein en Beukerstraat, te wijzigen. Benoeming van een Stembureau voor de in 1880 te houden verkiezingen. Vaststelling kohier van de Hondenbelasting voor 1880. Besloten den Berkelsingel te beplanten met eiken. Besloten aan de Weduwe in de Betou, geboren Moorrees restitutie te verleenen van betaalde begrafenisregten. Besloten aan L. C. Graeuwert, vrouw van J. Schut voor den tijd van 12 jaren een stukje grond te verpachten. Besloten de som van duizend gulden vast te stellen als grondslag der korting, welke door den leeraar Kuijper in het pensioenfonds moet worden bijgedragen. 15 De jaarwedde van den Directeur der Gas fabriek verhoogd tot f 2000. j> s Besloten tot den aankoop van een streepel grond van de David Evekinks-stichting. Vaststelling van het Reglement voor de Muziek school. Besloten den Heer H. van de Wetering den dank der vergadering te betuigen voor een geschenk voor het archief. 5 April. Afwijzend beschikt op 't adres van den Heer G. W. de Josselin de Jong, om een linde boom^ te plaatsen op de IJsselkade. 9 5 April. Besloten aan de weduwe Kerkholf, geboren Olthoff een streepel grond af te staan. Magtiging verleend om tegen nalatige pachters te procederen. Vastgesteld a. de verordening op het beheer der Gemeentelijke Gasfabriek; b. het reglement voor de levering van gas aan particulieren; c. de Instructie voor den Directeur der Gas fabriek; d. idem van den Secretaris-boekhouder. d Goedkeuring rekening Stedelijk Ziekenfonds. Besloten de twee huizen der Gemeente in de Waterstraat onderhands te verhuren. Besloten den Heer Jhr. van Riemsdijk den dank der vergadering te betuigen voor de ontvangen boekwerken ten behoeve van het archief. 3 Mei. Aan G. Schuring vergunning verleend a. tot wijziging van den gevel van zijn huis en b. tot het plaatsen eener verandah aldaar, doch afwijzend beschikt op zijn verzoek om het voor zijn huis geplaatste tuinhuisje te mogen laten staan. B. Koldenhof en J. W. Magendans vergunning verleend tot het plaatsen van verandah's. Vaststelling kohier der Inkomstenbelasting voor 1880. Idem le suppletoir kohier der Hondenbelasting voor 1880. Burg. en Weth. gemagtigd om nog 5 koe weiden op de Marsch en Helbergen uit te geven. Toegestaan het verzoek van de Tentoonstellings commissie voor de heraldiek te 's Hage om de voorwerpen uit het Gemeente-archief be schikbaar te stellen voor de Haagsche ten toonstelling.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1880 | | pagina 6