12 J. Barenbrugh tot Provisoren van het Oude en Nieuwe Gasthuis. 6 October. Besloten: a. het plein vóór het Station te noemen Stationsplein"b. den weg naar de I.Jsselbrug Stationsweg"; c. de straat tegenover het Oude Wed »Tuinstraat". 20 Benoeming van Mejufvrouw. A. 0. Dardenne Ankringa, tot hulponderwijzeres aan de le Openbare school. Vaststelling 3e suppletoir kohier der Hon denbelasting over 1879. Besloten achter den Rozenhof een duiker te maken. Idem om den tuin, in erfpacht bi] de erven Garssen, op te zeggen. Vaststelling der rekening over 1878 en goedkeuring der begrooting voor 1880 der Schutterij. Goedkeuring der Begrooting voor 1880 der Gasfabriek. Benoeming eener Commissie van onderzoek in zake de verzameling van meststoffen. Besloten het locaal in gebruik bij het Kanton- geregt op te zeggen tegen 1 December 1880. Idem eene gratificatie van f 200 te ver- leeuen aan den adsistent van den Archivaris. VaststellingderGemeentbegrootingvoor 1880. 17 November. Eervol ontslag verleend aan den Heer J. G. Frederiks, als leeraar aan de H. B. school. Afwijzend beschikt op het adres van G. H. Wolsak, om verbetering zijner jaarwedde. Besloten aan de op te rigten Muziekschool voor den tijd van zes achtereenvolgende jaren een subsidie van 2500 te verleenen. 13 17 November. Goedkeuring der rekeningen van de Gods huizen over 1878. Vaststelling suppletoir kohier der Inkomsten belasting over 1879. üitloting van aandeelen in de negotiatiën ten laste der gemeente Zutphen. 1 December. Afwijzend beschikt op het adres van J. Garssen c. s.om vermindering der pacht som van de watermolens. Benoeming van de Heeren G. J. Verburgt en C. C. Brünings tot Provisoren van het Oude en Nieuwe Gasthuis. Idem van Mr. F. R. Pennink, tot Provisor van het Bornhof. Idem van C. M. IJenuy tot Provisor van het Burger Weeshuis. Vaststelling tarief van leges te heffen op de Secretarie. s Idem der verordening op de invordering daarvan. 15 December. Benoeming van den Heer A. de Priester, tot leeraar aan de Hoogere Burgerschool. Benoeming van den Heer Jhr. mr. D. W. van Andringa de Kempenaertot lid dei Commissie van Wetgeving. Goedkeuring der Begrootingen van de Gods huizen voor 1880. Archieven. a. Nieuw Archief. Het nieuwe Archief, hetwelk op het Gemeentehuis wordt bewaard, bevindt zich in goede orde; aan de inventarisering daarvan wordt geregeld de hand gehouden.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1879 | | pagina 8