10 7 April. De Rekening van het Stedelijk Ziekenfonds over 1878 goedgekeurd, o Mei. Besloten aan D. Lijsen alhier te verkoopen een stuk grond bij het Stationsplein alhier. Besloten de Gasfabriek voortaan als eene gewone handelsonderneming te beheeren. Wijziging der verordening op de heffing van Kaai-, Haven- en. Kraangelden. Besloten van Gemeentewege een prijs dispo nibel te stellen voor den schietwedstrijd, te houden door de vereeniging van officieren der Schutterij in Nederland. Besloten de kaart der vestinggronden met de Memorie van Toelichting verkrijgbaar te stel len voor 1, 2b Mei. Vaststelling van het kohier der Inkomsten belasting voor 1879. Idem le suppletoir kohier der Hondenbelas ting voor 1879. 24 Junij. Besloten een adres van rouwbeklag aan Z. M. den Koning te zenden, wegens het overlijden van Z. K. H. den Prins van Oranje. Den Heer J. H. van Leeuwen, leeraar aan de H. Burgerschool, eervol ontslag verleend. 21 Julij. H. Schaap, eervol ontslag verleend als hulp onderwijzer aan de 3® Openbare school. J. van Lohuizen als boven. De Heer A. J. Bouwens, eervol ontslagen als leeraar aan de Hoogere Burgerschool. Besloten het tractement van den amanuensis aan de Hoogere Burgerschool alhier te ver- hoogen met f 165. Aan F. van Deun in erfpacht uitgegeven een stuk gemeentegrond. 11 4 Augustus. Afwijzend beschikt op het verzoek van J. Garssen c. s. om ontslagen te worden van de pacht der watermolens. Besloten de geldleening ad 35,000 te gelde te maken. Vaststelling 2e suppletoir kohier der Hon denbelasting voor 1879. Vaststelling van het Reglement voor de Gymnastiekschool. Benoeming van den Heer J. Heskes tot leeraar in de Gymnastiek aan het Gymnasium. 2 September. Benoeming van den Heer F. H. Umbgrove tot Ambtenaar van den Burgerlijken Stand. Idem van den Heer A. A. Beekmantot leeraar aan de Hoogere Burgerschool. Idem van den Heer J. Kuijpers, tot leeraar aan de Burger-avondschool. Idem van G. Kouwenaar, tot hulponderwijzer aan de 3e Openbare school. Idem van G. L. Rutgerstot hulponder wijzer aan de 3e Openbare school. J> Vaststelling der Gemeenterekening over 1878. Wijziging van het Reglement op de Ge meentelijke Gymnastiekschool. Benoeming eener Commissie voor het hou den van toezigt op de Gymnastiekschool. 26 Mejufvrouw M. G. Meijer eervol ontslagen als hulponderwijzeres aan de le Openbare school. Besloten tot den aankoop van drie panden in de Waterstraat. Benoeming van J. H. Vrugtman, tot leeraar in de Gymnastiek. 6 October. Idem der Heeren W. A. F. H. de Bas en

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1879 | | pagina 7