12 Rijkswege van den stadsmuur nabij de Kavallerie- stallen en tot verplaatsing van de bij die stallen aanwezige perspomp. 4 Nov. Uitloting van aandeelen in de geldleemngen ten laste der gemeente. Goedkeuring der rekeningen over 1877 van de Godshuizen. Goedkeuring der rekening der dienstdoende schut terij over 1877. Uitgifte in erfpacht van grond aan H. Bobbink. 2 Dec. Benoeming van de heeren P. Plantenga Bzn. en N. T. J. van de Kasteele tot provisoren van het O. N. Gasthuis. Idem van de heeren H. Ketjen en G. J. Garsen, respectievelijk tot provisor van het Bornhof en het Burgerweeshuis. Idem van de heeren Dr. A. H. van Andel, Jhr. mr. D. W. van Andringa de Kempenaer en Dr. D. G. Cramer tot leden der Plaatselijke School commissie. Idem van de heeren mr. F. D. F. Luijken Glas horst, Dr. S. A. van der Chijs, Dr. T. K. M. von Baumhauer en G. J. de Sitter, tot leden der commissie van toezigt op het Middelbaar Onderwijs alhier. Aan J. Rouwenhorst vergunning verleend tot uitkoop van de erfpacht van een stuk grond in de Hoven. De jaarwedde van den Rentmeester van het O. N. Gasthuis verhoogd tot f 1000. Afwijzend beschikt op het adres van W. J. Wisse te 's Gravenhageter verkrijging van concessie tot aanleg en exploitatie van electnsche verlichting. 13 2 Dec. Vaststelling van het suppletoir kohier der Hon - denbelasting. Goedkeuring der begrooting van de Gemeente gasfabriek voor 1879. Crediet verleend om een schuit te laten maken voor het tonnenvervoer en magtiging gegeven den betrekkelijken post der begrooting met f 200 te overschrijden. Provisoren van het O. N. Gasthuis gemagtigd tot wijziging hunner begrooting, dienst 1878. Archieven. a. Nieuw Archief. Het nieuwe Archief dat in het vorige jaar behoorlijk geïnventariseerd is, en op het Gemeentehuis wordt be waard, bevindt zich in goede orde. h. Oud Archief. Voor de bijzonderheden, betreffende den toestand van het Oud Archief dat op den Wijnhuistoren wordt bewaard, zie men het Verslag van den Archivarisdat als bijlage achter dit Verslag is opgenomen. (Litt. C.) HOOFDSTUK IV. Geldmiddelen, Jaarlijksche opgave van het geheele bedrag der ont vangsten en uitgaven naar de laatste door Gedeputeerde Staten afgesloten rekening. Blijkens rekening bedroegen de ontvangsten over 1877 553585,06'/., en beliepen de uitgaven532846,19'/, Zoodat het batig slot was 20738,87 O o o

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1878 | | pagina 8