8 23 April. Mededeeling omtrent een ingesteld melkonderzoek. Subsidie verleend aan Kerkvoogden der Nederl. Herv. Gemeente alhier, voor het plaatsen van een bliksemafleider op den kerktoren. Aan de firma Mispelblom en Co. onderhands een kelder verhuurd. Besloten de jagt op nieuw te verpachten. Curatoren van het Gymnasium gemagtigd, om tijdelijk een leeraar aan te stellen. 8 Mei. De ontwerp-overeenkomst betreffende de overname der Inundatiesluis goedgekeurd. Het plan van bebouwing van het terrein achter het station goedgekeurd. Provisoren van het Burger-Weeshuis gemagtigd tot af- en overschrijving op hunne begrooting voor 1877. 1 Junij. Besloten weder onderhands te verhuren aan F. Zegers Yeeckens den ondergrond van zijn pakhuis aan de IJsselkade. Vaststelling suppletoir kohier der Hondenbe lasting. Provisoren van het 0. N. Gasthuis gemagtigd tot wijziging hunner begrooting. Sluiting eener overeenkomst met Kerkvoogden der Nederl. Herv. Gemeente, in zake de plaat sing van een bliksemafleider. 24 Junij. Onderzoek der geloofsbrieven van het nieuw be noemde Raadslid H. D. Mispelblom Beijer Jr. De ontwerp-overeenkomst betreffende het onder houd van den stroompijler der vaste brug over den IJssel goedgekeurd. De ontwerp-acte van rectificatie van verkoop van regten op grond onder de vaste brug goedgekeurd. Burg. en Weth. een crediet van f 300 toegestaan 9 tot bestrijding der kosten vallende op onderzoek ter verkrijging van goed drinkwater. 24 Junij. Besloten magtiging te vragen om de geldleening groot 35,000 ter voorziening in de kosten van tijdelijke behoeften, te gelde te maken. Buig. en V eth. gemagtigd eenige wijzigingen te brengen in de voorwaarden van verkoop van het bouwterrein vóór het station. Ingekomen een rapport van de plaatselijke Gezond heidscommissie betreffende het melkonderzoek. 1 Julij. Aan J. B. ten Harkei een stuk grond in erfpacht uitgegeven. Aan A. J. Reinders op nieuw voor den tijd van 2 jaren verhuurd de bleek buiten de voormalige Nieuwstadspoort. Vaststelling van het kohier der Inkomstenbelasting. Besloten de bestrating der Laarstraat uitte voeren. De rekening van het David-Evekinksfonds goed gekeurd. Het verkochte bouwterrein vóór het station, voor de geloofde prijzen gegund. Aan het Bestuur der David-Evekinksstichting vergunning verleend tot het bouwen van arbeiders woningen nabij den Paardenwal. Provisoren van het Bornhof gemagtigd tot ver hooging hunner begrooting. 29 Julij. Beëediging van den Heer H. D. Mispelblom Beijer Jr. als Raadslid. Olderheden en Gildemeesteren van de St.Anthonie Groote Broederschap gemagtigd tot wijzigino- hunner Begrooting. Afwijzend beschikt op het verzoek van Provi soren van het O. en N. Gasthuis, om gas voor een' lageren prijs te ontvangen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1878 | | pagina 6