Ohïjs, G. J. de Sitter en Dr. T. K. M. von Baümhauer, aan de beurt van aftreding. Zij allen werden door den Gemeenteraad als zoodanig herkozen en lieteu zich de benoeming welgevallen. Den 9en November bevorens was het Lid, de heer H. E. de Bruijn, na eene langdurige ziekte overleden, en liet de her innering achter van een ijverig en bekwaam liddie met hart en ziel het Middelbaar Onder wijs was toegedaan geweest. In zijne plaats benoemde de Raad den heer Mr. F. D. F. Luijken Glashorst die deze opdracht wel willend aannam. De Commissie van Toezicht C. M. HENNY, Voorzitter. G. J. DE SITTER, Secretaris. bijlage e. Aan Ileeren Burgemeester en Wethouders der Gemeente Zutphen. De Gezondheidscommissie alhier heeft de eer, ter vol doening aan art. 9 harer verordening, aan Burgemeester en Wethouders van de gemeente Zutphen het verslag aan te bieden van hare verrichtingen gedurende het jaar 1878. Het is der Commissie aangenaam het verslag omtrent hare werkzaamheden te kunnen aanvangen met de mede- deeling, dat de openbare gezondheidstoestand in deze gemeente gedurende het afgeloopen jaar in het algemeen bevredigend was en dat, uitgezonderd eenige op zich zelf staande gevallen, de bevolking van epidemische ziekten verschoond bleefzoodat de Commissie niet noodig heeft geoordeeld daaromtrent bizondere maatregelen voor te stellen. De Commissie hield dit jaar weder hare aandacht ge vestigd op den toestand van het drinkwater uit de openbare pompen hier ter stede. Omtrent een hernieuwd onderzoek naar den toestand van het water nit pomp N° 35 aan den Paardenwal had de Commissie de eer d° 7 October 1878 eene missive aan H.H. Burgemeester en Wethouders te doen toekomen met verzoek maatregelen te willen nemen tot verbetering van die pomp. De Com missie ontving daarop van UEd. Achtb. een schrijven inhoudende de mededeeling dat maatregelen ter verbetering van het drinkwater aan den Paardenwal zouden genomen 18 Zi JTPHEN t3 Maart 1879.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1878 | | pagina 56