Het verven der buitengevels van die school met daarbij behoorende woning is aanbesteed voor 160. In de le Openbare School zijn twee nieuwe kasten en eenige andere meubelen aangeschaft. In de le gesubsidieerde school zijn drie privaten voor tonuengebruik ingerigt. Het schoonmaken en witten benevens de vernieuwing zijn in verschillende perceelen aanbesteed. Het dagelijksch onderhoud is in eigen be heer uitgevoerd. De kosten van een en ander bedroegen Voor de gebouwenf 3059,37° Meubelen532,49 Brandstoffen- 437,60 Gebouwen voor Middelbaar Onderwijs. Het verwen der meubelen en der beiiedenlocalen van de H. B. School benevens het schoonmaken en witten is aanbesteedhet voorgedeelte van het gebouw, dat niet onderheid is, is een weinig gezaktwaardoor dat gedeelte van het achtergebouw is afgescheurd. De toestand is echter niet verontrustend. De ijzeren ramen geven voort durend aanleiding tot togtwaartegen door het plaatsen van togtramen zal worden voorzien. Op de speelplaats zijn meer urinoirs noodig. De Gymnastiekschool is geheel afgewerkt eu opgeleverd. Behalve enkele kleinigheden die verbeterd zijnen de noodige verplaatsing van een schoorsteen voldoet dit ge- bpuw uitstekend. Voor een en anderdaaronder begrepen de opleveringstermijnen van de Gymnastiekschool is uit- gegeveu een bedrag van Voor gebouwen5/52,44 meubelen1260,65 Te zamen 7013,09 21 Gymnasium. Het witten en schoonmaken is aanbesteed. In een der localen zijn een vloer en deur vernieuwd. De gangen zijn geverwd. Het locaal vroeger door verschillende vereenigingen tot vergaderzaal gebruikt, is na de ontruiming tot leerzaal ingerigt en met het Gymnasium vereenigd. De kosten van een en ander met het gewone onder houd bedroegen Voor het gebouw392,585 Voor de meubelen75,47 Te zamen 468,055 Pompen. Het onderhoud met het verwen is aanbesteed voor 222. Van twee pompen zijn de staande stukken en zuigbuizen vernieuwd. In de Brugstraat eu op het Schupstoel zijn proefboringen verrigt tot verkrijging van goed drinkwater. Die boringen geschieden respectievelijk tot op eeue diepte van 13 en 16 .Meter onder de straat, doch met ongunstigen uitslag. Het water van verschillende diepte is scheikundig onderzocht doch voor drinkwater ongeschikt bevonden. De kosten van een en ander bedroegen ƒ514.495. Straten en Pleinen. In de Pelikaanstraat en Spittaalstraat is eene opper vlakte van 510 Ms verstraat met vervanging der veldkeijen door nieuwe quenastkeijen. Buiten de Nieuwstad bij den overweg is eene opper vlakte van 413 M3 op nieuw bestraat. Op de Nieuwstad bij de kazerne is eene oppervlakte 20

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1878 | | pagina 12