24 Verschillende werken. Schuiten werden in een goeden staat onderhoudenhieivoor werdmet inbegrip der kosten van aankoop van eenen nieuwen vlieger, uitgegeven eene som van f 158.48. Lokalen van politiedag- en nachtwacht. Voor het gewoon onderhoud werd de noodige zorg gedra gen in het bureau van den Commissaris is een binnentocht- raam aangebragt. Eenige binnen-verfwerken in de lokalen werden publiek aanbesteed, waarvoor gezamenlijk is uitgegeven 477.03. Brandbluschmiddelen. In het onderhoud werd naar behooren voorziende kosten bedroegenmet inbegrip van den aankoop van vijf slangen wagentjes 569,41s. Schoolmeubelen. In de le openbare school werden de oude tafels en tabouretten in een der lokalen vervangen door 24 nieuwe zitplaatsen met tafels, volgens Amerikaansch model. Ten dienste van het onderwijs in de Natuur- en Scheikunde werd de verzameling instrumenten en naturaliën (vroeger be waard op het Gemeentehuis) overgebragt naar de twee boven lokalen. De leverantie van de benoodigde schoolbankenlessenaars en tafels werd in het openbaar aanbesteedwaarvan de kosten met inbegrip van het dagelijksch onderhoud, schoonmaakwer ken en bet verwen van schoolmeubels beliepen f 945.60. 25 Middelbaar onderwijs. Voor het Gymnastiek-gebouw werden nieuwe meubelen werktuigen enz. aangeschaft en vervaardigd alskagchels bankenbeweegbarehorizontale en verticale laddersverzet- bare bruggen, klimstangenspringstijlen enz.zoodat bij het geven van klassikaal onderwijs bijna de geheele oppervlakte van het lokaal beschikbaar is. Het verwen van een gedeelte der schoolmeubelen van de Hoogere Burgerschool werd aanbesteed. Met inbegrip van het gewoon onderhoud en de wit- en schoonmaakwerken, beliepen de gezamenlijke kosten van een en ander 2274.90s, waaronder 1154.615voor aanschaffing van nieuwe werktuigen. Straatverlichting. De kosten der openbare straatverlichting bedroegen 6350.52®. Openbare gezondheids maatregelendesinfecteren enz. Dewijl het ontsmetten van privaten, urinoirs, gootkommen enz. op de rubriek »reinhouden van straten en het ophalen van asch en vuilnis" is gebragten geene epidemische ziekten bijzondere onkosten veroorzaakten, is voor dezen post slechts f 6.44 uitgegeven. c. Werken niet aan de Gemeente behoor ende, als: Wegen van polderbesturen, corporatiën en bijzondere per sonen zijn in deze gemeente niet aanwezig. Begraafplaatsen van kerkgenootschappen en bijzondere per sonen evenmin.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1877 | | pagina 14