Benaming. Toestand. Het lijnpad boven- en beneden de brug aan de rivier den IJssel. De Hoendernestersluis. goed. goed. De duiker in de lage waarden. De duiker op de marsch. De duiker aan de Yischpoort. Drie duikers op de binnengracht, j Beschoeijingen en kaden, als: De beschoeijingen bij de nieuwe Haven en voor het Hoornwerk. De kaden langs den IJssel. De aarden kaden langs de Berkel. Het terrein van den houtwal. De bazalt-keermuur aan de IJsselkade en de bazalt- en steenen muren van den linkeroprid der IJsselbrug in de Hoven. goed. goed. Ligging onvol doende. Slecht. Yrij goed. Idem. Tamelijk. /De kanalen\ Y verzanden. goed. De Brug over den IJssel. goed. De brug over de Tigchelbeek. Tamelijk. De loopbrug bij den Boompjeswal. goed. 40 d. Rivieren, kanalen, vaarten en bijbehoorende werken, kers, beschoeijingenlos- en ladingplaat- 41 als ivaterkeeringenoverlaten, lijnpaden, sluizen, dui- sen, bruggen, veeren en overvaarten. Vermeldiog van de kosten daar- het aangelegde en ver beterde gedurende het jaar. voor en voor het onderhoud aangewend. Werken gedurende het jaar aanbesteed. Aannemings- som. Gewoon onderhoud en bediening Gewone onderhouds werken, herstellen van stormschade aan de bazaltmuren Omtrent de wijze van herstelling van den verhoogden Pijler op den stroompijler, ver meld in onze beide vorige verslagenis men eindelijk tot eene bepaalde beslissing kunnen komen en zal als nu in 1877 tot de herstelling worden over gegaan. Werd van een nieuw bovendek voorzien. S 40, 180.20s Kosten der le verantie van het greenen boven dek Idem van kendekken 5163.35 957.88

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1876 | | pagina 22