30 Benaming. Toestand. Vischpoorteen bij de Barlhezebrugeen aan de Manestraat en een in den Wassinkshoek. De Kademuur langs de Molenbeek (Roze- gracht. De Ruïne over de Berkel. De loods buiten de Vischpoort ten dienste der gemeentewerken. Een turfloods bij de Vischpoort. De openbare badplaats bij het Prinsenbolwerk. Voorts publicatieborden, palen, touwen, ta fels planken en bediening van openbare mark ten, enz. Voornoemde gebouwen c. a. vorderden, met het werkloon van den dagelijkschen opzigter, aan gewoon onderhoud enz. eene uitgave van goed. id. goed. id. tamelijk. Schoolgebouwen. De le openbare school op het Oude wand, met woning. goed. De 2e openb. school bij de Br. Kerk. goed. De 3e openbare school in de Polsbroek. De 4e openbare school in de Hoven. De 5e openbare school bij de vroegere lands - stalling. De eerste bijzondere school voor jongens en meisjes in het gebouw der H. B. school. id. id. id. id. De tweede bijzondere school aan de Molenbeek, goed. Deze gebouwen vorderden voor kosten van gewoon onderhoud en met inbegrip der aanbe steedde werken eene uitgave van 31 Vermelding «au het aangelegde en ver de kosten daar voor en voor Werken gedurende Aanneming beterde gedurende het jaar. het onderhoud het jaar aanbesteed. som. aangewend. Vernieuwd en her steld over 10 M. lengte. Is tot het bergen van brugplanken aanmerke lijk vergroot geworden. Twee nieuwe publi catieborden aan 't Wijn huis gemaakt. 2339.57 Binnenportaal weg gebroken en ingang kozijn van de kleine school verplaatst. Aanbesteed de verf- en schoon maakwerken van de 1, 2, 3 en 5 openb. scholen in 4 perceelen, tot f 693.— Verplaatsing van de schoollokalen, van glas- puijen en het bouwen van een nieuwen schoor steen. Een schoorsteenpijp gemaakt voor de speel kamer. f 1985,145

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1876 | | pagina 17