B. Eigendommen bestemd voor de publieke dienst en openbare Gemeente-werken. 28 a. Openbare Benaming. Toestand. Do wijnhuistoren en de spits van den toren der R. C. Kerk. Het gemeentehuis. Eene woning bij de St. Walburgskerkgratis in gebruik bij een der stadsboden. De Stadstimmerwinkel met bijbehoorende ma gazijnen en woning de woning gratis in ge- bruik bij den gemeente-opzigter. De waag. Het Wijnhuis, waarin het Politie-bureau en de dag- en nachtwachtbenevens de lokalen voor bet archief. De Droogenabtstoren. Negen bergplaatsen voor brandbluschmiddelen, als: in de Hoven, bij de Broederen kerk, bij de Groote kerk, op de Nieuwstad, bij het Telegraafbureauop den Paardenwaltwee gewone brandspuitenhuisjes onder één dak en een groot magazijneen zeilenhuisje op den Boompjeswal en een bij de Eekmolensbene vens zes luifels.voor de brandladders. De bergplaats voor petroleum op het nieuwe molenbolwerk. Vijf algemeene privaten, als bij den Water korenmolen op de Rozegrachtin den Witten- hoed in de Manestraat en buiten de Yischpoort. Privaat en bergplaats aan het Hoogestraatje. De Vischmarkt. Twaalf algemeene spoelingen met trappen, als een aan de Rozegrachttwee bij de Eek- molens, een bij de Diezerbrug een in de Beek straatdrie aan de Binnengracht, een aan de vrij goed. goed. 29 Gemeente-gebouwen het aangelegde en ver beterde gedurende het jaar. Vermelding van de kosten daar voor en voor het onderhoud aangewend. Werken gedurende het jaar aanbesteed. Aanneming som. Schoonhouden Dagelijksch onder houd en schoonhouden, twee nieuwe kleêren standaards een nieuw karpet. 8,93 495.71 Buiten verwen van het gebouw. f 148.— De privaten op de Rozegrachtin den Wittenhoed en buiten de Yischpoort ingerigt voor het tonnengebruik. Gebouwd en ingerigt voor het tonnengebruik. Vernieuwd de eiken houten trap van de spoe - ling bij de Diezerbrug.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1876 | | pagina 16