Namen dee Benoemden. Veranderingen in het personeel der gemeente-ambtenaren en bedienden. Betrekking. Tijd van benoeming. In plaats van wie benoemd. H. Wilten Bediende van 1 Januarij.l Nieuwe benoeming. den Gemeen te-Ontvanger tevens Collec teur van het schoolgeld. Nieuwe benoeming. A. Philippo Hulponder 5 id. wijzer 5e op. school. C. Appels Agent van 9 id. P. van der Moolen. politie. Mr. B. H. Pekelha H. J. Bolderman Onder-Direc 13 id. teur der ring. Burger avondschool. G. C. R. Hoetink. Leeraar aan 2 Pebr. Mr. B. H. Pekelha de Hoogere ring. Burgerschool. dez. dez. Idem aan de id. Burger avondschool. A. J. Bouwens. Idem idem. 20 id. M. Woudstra. D. J. Bruil Hulponder 1 Maart. Nieuwe benoeming. wijzer 5e op. school. I. J. Puper Agent van 20 id. D. Beeks. politie. D. Nout. Z. ten Voorde Idem. 31 id. G. J. Kerlen Hulponderw. 1 April. J. Verschuil. 3e op. school. A. W. Vriesekolk. Bediende van 1 Mei. H. Wilten. den Gemeen te-Ontvanger tevens Collec teur van het schoolgeld. Overplaatsing. A. L. Otto Hulponder id. wijzer 2e op. school. A. Lems Agent van 15 id. I. J. Puper. politie. G J. Th. van Zalk Agent van 1 Julij. politie. id. A. Nuijsink Hulponder wijzer 5e op. school. W. Buitenhuis Agent van 1 October. politie. 15 id. J. H. Graffelman Hulponder wijzer 5e op school. Mej.E.C.R.Opzoomer. Hulponder wijzeres aan de le op. school. id. C. van der Vlies Hoofdonder wijzer 3e op. school. 1 Nov. P. J. Wonninkhof Hulponderw. 4e op. school. id. A C. Rijsbaarman. A. L. Otto. G. van Elferen. G, J. Mullers Jr. Mej. A. M. Buekers. J. H. Sleijster. Nieuwe benoeming. Door den Raad loerden in 1874 de navolgende verorde ningen vastgesteldals: Eene, regelende de zamenstelling en den werkkring van de Commissie voor de Gemeente-Gasfabriek. Eene, op de invordering van regten voor het genot van gas uit de Gemeente-Gasfabriek. Eene, regelende de voorwaarden, waarop aan de inge zetenen gas wordt geleverd. Eene, houdende uitbreiding* der verordening dd. 5 Maart 1855, omtrent de benoeming van ambtenaren en bedienden der gemeente door Burgemeester en Wethouders. Eene, voor de wijze waarop de afkondiging der gemeente verordeningen zal geschieden. Vastgesteld de Instructie voor den Secretaris-Boekhouder van de Gemeente-Gasfabriek. Idem de Instructie voor den Gemeente-Veearts. Idem nieuwe Instructie voor den Gemeente-Ontvanger, met gewijzigde bepalingen omtrent zijn borgtogt. Idem Instructie voor den Directeur der Gemeente-Gas fabriek.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1874 | | pagina 4