32 33 Begraafplaatsen (gemeente-). C. Werkenniet aan de gemeente behoorendeals Wegen van polderbesturen, corporation en bijzondere personen zijn in deze gemeente niet aanwezig. Begraafplaatsen van kerkgenootschappen en bijzondere personen evenmin. HOOFDSTUK Vla. a. Toestanden welke invloed kunnen uitoefenen op de volksgezondheid. De toestand van de openbare wegenwat reinheid be treft. van goten, riolen, sekreten, urinoirs en van de openbare gebouwen in deze gemeente kan als voldoende worden beschouwd. 3 Benaming. Toestand. Vermelding van het aangelegde en verbeterde gedurende het jaar. de kosten daarvoor en voor het onderhoud aangewend. Werken gedurende het jaar aanbesteed. Aan nemings som. Brug bij de Hospitaalspoort. De ijzeren brug over den Haven mond Brug naar het Hoornwerk, over de Oekensche beek Verder Duikers, Vonders en Handwijzers. Kribben. Wandelplaatsen en plantsoenen. Het Slingerbosch De Laatste Stuivers-Allee. De wandeling langs de Berkel en de Leeuwrik De wal langs de grachten. Het Kal verbosch of de Boomp jes wal Wandeling of park over de Marsch- weide voorzie- de IJsselbrug ning; dc eu het gewoon overigen dagelijksch voldoeude. onderhoudre paratie aan on der- en boven dekken en teeren van de ze en de ove rige bruggen zoomede onder houd aan dui kers vonders en handwijzers. Het maken (in eigen beheer) van eene brug over de Binnengracht bij dc Manestraat. Goed. Goed. Reparatie deklagen en bepuining. De weg over de weide Hel bergen ter leng te van 700 M. bepoot met doornheg en ijpenboomen en het terrein van Blok I aan de IJsselkade tot plantsoen aangelegd. Voortzetting en voltooijing van de bepoting van doornheg gen tusschen de scheidingen van de weide op de Marsch, een en ander vorderde eene uitgaaf van f 1837 536 415 246 86 70 Gewoon on derhoud 1207 1055 855 Verwen van Zitbanken. 50 50 Vermelding van Werken Aan- Benaming. Toestand. het aangelegde en verbeterde gedurende het jaar. de kosten daarvoor en voor het onderhoud aangewend. gedurende het jaar aanbesteed. nemings- som. Algemcene begraafplaats. Goed. Dagelijks on derhoud maai- jen van het gras en inpo- ten van plant soen. 51 21 Israëlitische begraafplaats. Goed. Nihil. Medisclie Politic.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1870 | | pagina 18