80 d. Rivierenkanalenvaarten en bijbehoorende werkenalswaterkeeringen overlatenlijnpaden, sluizen, duikers, beschoeiingen, los- en ladingplaatsenbruggenveeren en overvaarten. Vermelding van Werken Aan Benaming. Toestand. het aangelegde en verbeterde gedurende het jaar. de kosten daarvoor en voor het onderhoud aangewend. gedurende het jaar aanbesteed. nemings som. Lijnkaden. liet Lijnpad boven en beneden de brug aan de rivier den IJs- Goed. Nihil. Op de Marsch bij de Polweiden langs de Berkel en den Vlicgen- dijk Id. Nihil. Havensenz De oude Havende nieuwe Ha ven en de Binnengracht. vrij goed. Werd voortge gaan de mod der uit de bin nengracht te baggeren. Vóór de aan legplaatsen der stoombootcn werd in de ri vier den IJssel door uitbagge ring de noo- dige diepte ge geven. 550 54 Waterleidingen. De Hoendcrnestcrbeck. De Laken buiten de Laar-Hos- pitaals- en Nicuwstadspoort. Goed. Gewoon onder houd van deze en de vol gende post met het opzigt over de sluizen. 170 43 Vermelding van Werken Aan Benaming. Toestand. liet aangelegde eu verbeterde gedurende het jaar. de kosten daarvoor eu voor het onderhoud aangewend. gedurende het jaar aanbesteed. nemings som. Sluizen. Be Hoenderncstcrsluis Sluis in de lage Waarden. op de Marsch aan de Vischpoort. bij het Hagepoortje. bij den Droogenabtstoren. bij de Nieuwstadspoort. De sluis bij de Nieuw stadspoort slecht en die bij de Vischpoort niet vol doende overigens goed. Gewoon onder houd van deze en de vorige post met liet opzigt over de sluizen. 170 43 Kadenenz. De kaden aan den IJssel met de De aarden kade langs de Oude liaven De dam buiten de Vischpoort. De kaden langs de nieuwe Haven buiten de Vischpoort, langs de Rozegracht en Molenbeek, liet verpachte terrein en water ingerigt voor houtwal, bene vens de stapelplaatsen voor brandhout. vrij goed. Plaatsen van meerpalen aan de IJsselkade en bij het lijn pad het ma ken van afre geling op de nieuwe bazalt- kadeeen land- vest aangebragt aan den N.W. hoek aan de IJsselkade bij den Haven mond. 425 206 liet vervoer van de los kraan. 25 Bruggen. Be brug over den IJssel. De brug bij de Boompjeswal. De groote en kleine brug bij de De Diezerbrug De brug in de nieuwe Wandeling, De Oostveensche brug. De brug bij den Watermolen. in den weg naar Tonden. Si bij de Marschpoortstraat. bij de Nieuwstadspoort. bij de Larepoort. De land- hoofden en eenige leggers van de Emper- brug eu een der steenen bo- geu van de brug bij de Hospitaals poort vor derden De IJssclbrug werd in eigen beheergeverwd, de uitgaven be droegen (blijvende nog een gedeelte onvoltooid). Voor bedie ning en schoon houden, vuur en licht in het wachthuis op 1882 87 Leverantie bo vendek voor de IJssclbrug. 3665

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1870 | | pagina 17