26 27 Vermelding van Werken Aan Benaming. Toestand. het aangelegde en verbeterde gedurende het jaar. de kosten daarvoor en voor het onderhoud aangewend. gedurende het jaar aanbesteed nemings som. tenhoed, in de Melatensteeg, hij 't Hagepoortje en buiten de Vischpoort Do Vischmarkt Acht algemeene spoelingen, als: l aan de ltuzegracht, 2 hij den Waterkoren-molen, 1 hij de Diezerbrug1 in de Beekstraat1 aan de Boompjeswal, t aan de Visehpoort en 1 aan de Barlhczcr- brug Kadenmuur langs de Molenbeek. De loods huiten de Vischpoort. Publicatie-borden Turfloods huiten de Vischpoort. Bergplaats voor petroleum. Goed. Xd, ld. Id. Id. Id. Id. Id. Voornoemde gebouwen vorderden aan gewoon onder- derhoud met het weekloon van den dagelijkschen Opzigter. 999 495 De Nieuwstadsbinnenpoort. liet afbreken van de poort en het makeu van een sluitgevel aldaar. ƒ487 Terrein van de gesloopte gehou wen op den hoek van de Barl- heze en Marschpoortstraat. Herstellingen aan de belen dende gemecne muren. ƒ530 De Hoogere Burgerschool(waar in tevens eenc bijzondere school voor meer uitgebreid lager on derwijs) en de Gymnastiekschool Goed. Twee kandela- bres te zamen 115. 222 08 Buiten-verf- werk. ƒ106 Dc le openbare School op de Oude Wand De 2e openbare School bij de Broederenkerk Dc 4c openbare School in de Goed. Verw-, behang en stucadoor werken in dl 2e, 3e en 4t openb. School ƒ330 Vermelding van Werken Benaming. Toestand. het aangelegde en verbeterde gedurende het jaar. de kosten daarvoor en voor het onderhoud aangewend. gedurende het jaar aanbesteed. Aan nemings som. De 5e openbare School bij de vroegere Lands Stalling. Bewaarschool voor behoeftige kin deren Goed. Gymnasium. Id. (voor de be hoefte te klein). Goed. Straatpompen. Het gewoon onderhoud aan voor noemde Schoolge bouwen vor derde 352 855 Een schoor steen en veuti- latie-toestel op een der bovcn- localen. Id. Een Northon pomp in het Hoogestraatje tot op 18 M diepte (de ma terialen gedeel lelijk voorhan den). 177 12 82 095 Gewoon on- derhoud aan de Poinpkas ten en met selwerk. 65 575 68 Sclioonmaak- Wit- en Verf- werken. Vertwerk in de de Clavigers woning. Het onderhoud (eenjarig) der looden en koperen staan de stukken, he nevens het aandc werk. 9d 45 196

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1870 | | pagina 15