18 HOOFDSTUK V. A. Eigendommen niet bestemd voor de publieke dienst. Vermelding van do gebouwen, gronden, enz. haren toestand. Kosten van ondor- Bcdrag der opbrengst of van de inkomsten. Een huis aan do Molenbeek. Een kelder onder het wijnhuis. De Volmolen De water- koren en eek-molen. Een kelder onder de Latijnsehe scholen Het drijvend badhuis. voldoende goed id. gebouwen vrij goed, waterloo- pen slecht goed slocht Het portiershuis aan het Ilage- poortje Eene woning met tuin bij do voor malige Vischpoort slecht vrij goed 60- 85 - 120 - 1270 112 19 Vermelding van de gebouwen, gronden, enz. haren toestand. Kosten van onder houd. Bedrag der opbrengst of van de inkomsten. Eene woning op don hoek van de Markt en Barlheze Het Telegraafbureau. Een huis tegenover de Waterstraat. Een huis (voormalig schoolgebouw der 3e openbare school bij de Molenbeek) dit ge bouw tij delijk in- gerigt tot hulpkazer ne en vor derde eene uitgaafvan 280,675 Voornoemde gebouwen enz. vorderden, met inbegrip van genoemde sommen, aan onderhoud na het verschij nen van de huur na Mei verkocht voor af braak. vrij goed na het verschij nen van de huur na Mei verkocht voor af braak. 712 67 Reineenti; eigcudouiiiieDwerken en inrJgdogeii, Bedrag der in den loop van het jaar daarvoor uitgevoerde werken. een nieuwe molensteen 170. De huurder voorziet iu het onder houd. Jaarlijks verhuurd voor de opbrengst voor het ge bruik der baden wordt bij gaardering ingevorderd en bragt op. 70 Bedrag der in den loop van het jaar daarvoor uitgevoerde werken. Gx-atis in ge bruik afge staan aan het Rijk.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1870 | | pagina 11