16 1 kamer voor reconvalescente zieken (Mannen). 1 (Vrouwen). 1 Badkamer. 1 Opereerkamer. 2 Keukentjes. en verder corridors en privés. De eerste verdieping onder het ziekenhuis, bestemd voor oeconomieis afgedeeld als volgt 1 Strijkkamer. 1 Mangelkamer. 1 Vertrek tot berging van vuil linnen. 1 Kleedingmagazijn. 1 Beddenmagazijn. 1 Provisiekamer. 1 Kantoor voor ontvangst van goederen. 1 Lijkenkamer. 2 Zalen voor halve kostkoopers. 1 Eetzaal voor kostkoopers. 1 Slagtstal. 1 Keuken. Terwijl onder dit gebouw is aangebragt een ruime luchtige kelder, waterdigi op te leveren, in welke men vermeent den noodigen voorraad, ter voeding der be volking van bet gesticht, te kunnen bergen. Nevens het ziekenhuis aan den ingang der poort is aangebouwd een gebouw, dienende voor bakkerij, voor zien van oven, zaad- en builzolder, voorts voor eest, ter drooging van vruchten, alsmede tot een vertrek, zullende dienen voor sneldroogerij. Aan de andere zijde van het ziekenhuis zijn, geschei den door een gang, leidende naar de koslkoopers- woningen, de volgende localen gebouwd, als: 1 Turfloods. 1 Vertrek, werkplaats van den vervoer. 1 voor berging van kruiwagensmanden enz. 17 1 Vertrek voor het zuiveren van bedden. 1 plaatsing der brandspuiten. 1 berging van kolen en gruis. Verder is het gebouw, waarin in vroegeren tijd Krankzinnigen werden verpleegd, door vertimmering ingerigt, beneden voor kantoor van den Bentmeester en boven tot vergaderkamer voor Provisoren. HOOFDSTUK VII. Nationale Militie. Getal der tot de loting voor de Nationale Militie ingeschrevenen, voor de ligting van 1854, 137 Personen. Bedrag van het door de Gemeente te leven gewoon Contingent 34 Personen. Getal manschappen ingelijfd: Lotelingen. 14 Geadjourneerden. 11 Nummerverwisselaars 9 34 Man. Schutterij. Sterkte van den len Ban der Schutterij. Officieren. 8 Onderofficieren. 14 Korporaals. 17 Schutters. Actief. 177 Reserve. 176 HOOFDSTUK VIII. De Kerkgemeenten, alhier bestaande, zijn vijf in getal. 2 1 kalk. terwijl op daartoe geschikte plaatsen de noodige privé's zijn aangebragt. Nationale militie en Schutterij. Kerkelijke Kaken.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1854 | | pagina 9