p6 Historisch Genootschap Lochem Laren en Barchem Colofon Opgericht 4 maart 2002 www.hglochem.nl ISSN 1570-2529 Documentatiecentrum en bibliotheek De Veldmaat Runmolenlaan 23, 7241 VE Lochem, tel. 0573-251128 Contact met het bestuur via secretaris@hglochem.nl Jerry de Haan Joke Roenhorst Marcel Schippers Bert Brand Paul Roodbol George Udcoff Land van Lochem verschijnt 3x per jaar en is een uitgave van het Historisch Genootschap Lochem Laren Barchem. Tekstredactie Karin de Boer-Wagenvoort CeesJan Frank Samenstelling, vormgeving en beeldredactie Eddo Siebelink Bart Verdult Redactionele bijdrage vanuit bestuur Koos van Zwieten Distributie Henk Wevers Verspreiding Land van Lochem wordt verspreid onder de leden van het Historisch Genootschap en zijn relaties. Losse nummers zijn te koop in Lochem bij Boekhandel Lovink, Primera en supermarkt Plus Cornelis, in Laren bij Plusmarkt Beuzel en in Barchem bij Centerrr Barchem. Redactieadres Runmolenlaan 23 7241 VE Lochem redactie@hglochem.nl Lidmaatschap De contributie bedraagt 28,00 per jaar. Het lidmaatschap geeft recht op het tijdschrift van het HG en op deelname aan excursies; daarnaast op toegang tot lezingen, exposities, dia- en filmavonden, enz. Mogelijkheid om het lidmaatschap op te zeggen is er uitsluitend voor 1 december, voorafgaand aan het nieuwe abonnementsjaar. Contact via ledenadministratie@hglochem.nl. Openingstijden voor bezoek aan De Veldmaat, informatie over de verschillende HG-activiteiten, informatie over de werkgroepen en de contactpersonen vindt u op onze website: Kopij Bijdragen voor het Land van Lochem kunnen worden toegezonden aan de redactie op bovenvermeld adres. Overname van artikelen - geheel of gedeeltelijk - alleen na schriftelijke toestemming van de redactie en/of de auteurs, en met bronvermelding. Dagelijks bestuur Voorzitter Secretaris Penningmeester Bestuurslid, vicevoorzitter en IT Jan Stokvisch Bestuurslid 2e secretaris Bestuurslid, evenementen Bestuurslid, promotie

Land van Lochem | 2021 | | pagina 6