aan de leden en daarbuiten. Alle mededelingen en aankondigingen gebeuren inmiddels via een Nieuwsbrief in vaste huisstijl. Ook niet-leden kunnen zich voor die Nieuwsbrief inschrijven. Digitale communicatie kan eigenlijk niet zonder sociale media. Daarom is dit jaar ook een eigen HG Facebookpagina begonnen, naast de al bestaande samenwerking met Lochem Verleden in Beeld. Land van Lochem Belangrijk thema voor de redactie is de zorg voor voldoende kopij. Er is op dit mo ment nog een redelijke voorraad in porte feuille, vooral artikelen van de vaste onder zoekers/auteurs. Het bestuur heeft aan gegeven actief te willen meedenken over het aandragen van artikelen. Bijvoorbeeld bijdragen in relatie tot actuele gebeurte nissen (denk aan jubilea) of over onder werpen uit de meer recente geschiedenis van Lochem. En natuurlijk is de distributie van de ruim 600 exemplaren niet mogelijk zonder inzet van veel vrijwilligers. Open Monumentendag 2019, thema "PLEK VAN PLEZIER" Lochem was op 14 september 2019 werkelijk één grote plek van plezier met o.a. een tentoonstelling en feestprogramma in verband met het 150-jarig bestaan van de Lochemse Schouwburg, een drukbezochte Landstad Lochem Fair in de binnenstad, aandacht voor Lochemse wederopbouwpanden en vele activi teiten in Lochemse monumenten. Agenda Facebook HGlochem Facebook Lochem Verleden in beeld 12 feb 2020 - 20:00 Geloven in Lochem I Lochem Verleden in beeld 15 apr 2020 -19:30 Algemene Leden Vergadering de Oude en de Joodse begraafplaats Terug naar toen nr. 2841 Zoekplaatje: waar bevindt glas-in-loodraam?

Land van Lochem | 2020 | | pagina 36