Historisch Genootschap Kruidentuin De start van het Kruidentuinseizoen viel samen met de actie NL-doet. De open dag begin juni was zeer geslaagd en er waren veel bezoekers. De jaarlijkse wedstrijd tijdens de open dag kende weer de nodige originele inzendingen en er waren randactiviteiten op die dag, waaronder de bijdrage van Focko de Zee, die de bezoekers wist te boeien met mooie verhalen over het verleden van onze stad. Ondanks de warme zomer zag de tuin er gedurende het gehele seizoen weer mooi en interessant uit. Website en communicatie In 2018 is een start gemaakt met het hernieuwen van de website van het Genootschap. Deze zal in de loop van 2019 operationeel gaan worden. Op deze vernieuwde website zullen op termijn tal van nieuwe functies zichtbaar worden. Er is een werkgroep in het leven geroepen die zich bezig houdt met communicatie, zowel binnen de vereniging als naar buiten. De eerste stappen zijn al zichtbaar maar ook in 2019 zal nog veel werk verzet worden. LOCHEM LAREN BARCHEM Historisch Genootschap Lochem Laren Barchem Het seizoen in de tuin begint elk jaar bij NL-doet. Tijdens de open dag zit Focko de Zee op zijn praatstoel en boeit de luisteraars met mooie verhalen over het verleden van Lochem. Een voorbeeld hoe de nieuwe website er uit zal gaan zien. Ook een koppeling met Facebook zal met de introductie van de nieuwe site zijn gerealiseerd. Home Genootschap Veldmaat Tijdschrift Kruidentuin Oude Begraafplaats Historisch Genootschap Lochem Laren Barchem Het Historisch Genootschap is kenniscentrum van de lokale geschiedenis van Lochem, Laren en Barchem, Dochteren, Exel en Zwiep. Het Genootschap verzorgt publicaties, presentaties en exposities rondom dat thema. Vrijwilligers beheren een uitgebreide collectie boeken, geschriften, foto's, films en objecten in verenigingsgebouw de Veldmaat. Ook de Oude Begraafplaats en de Kruidentuin worden door vrijwilligers van het Genootschap beheerd en onderhouden. NB. Afbeeldingen op deze site hebben een lage resolutie. De meeste ervan zijn ook in hoge resolutie beschikbaar. Kom daarvoor eens langs bij de beheerders van onze collectie. Voor openingstijden zie onder de tab 'Veldmaat'. De kruidentuin tijdens de open dag in juni. STOATEN Beelden GEBEURTENISSEN

Land van Lochem | 2019 | | pagina 32