Jaarverslag 2018 Historisch Genootschap Inleiding Het afgelopen jaar stond in het teken van vele veranderin gen. De ideeën die in 2017 ontstaan waren in de werkgroep HG Huis, werden omgezet in een beleidsplan. Een aantal veran deringen is in gang gezet of zelfs al gerealiseerd. In de Alge mene Ledenvergadering a.s. april zullen we de vorderingen nader toelichten. Een van de veranderingen is dit verslag. Geen lange verha len, maar korte tekst en veel foto's. Het bestuur nam afscheid van drie trouwe leden met een enorme staat van dienst. Maar we prijzen ons gelukkig dat er nieuwe bestuursleden zijn gevonden. Zij werden tijdens de ALV voorgedragen en met algemene stemmen be noemd. Bibliotheek en archief De werkgroep is in 2018 versterkt met twee nieuwe vrijwilligers. Net als elk jaar zijn er veel verzoeken om inlichtin gen binnengekomen. Ons bibliotheek- en archiefmateriaal is dit jaar verrijkt met geschonken boeken, enkele voorwerpen en documenten van o.a. de familie Roekevisch, Jenny Nengerman en Ernst Marsman. Van Bert Wentink kregen we twee gebonden jaargangen van de oude Lochemsche Courant uit 1888 en 1890. 23 De bestuursleden boden hun vertrekkende collega's een afscheidsetentje aan. Afscheid van drie bestuursleden (André Reincke, Marie Lievestro en Focko de Zee). Voor er aan tafel gegaan werd, werd de app van het buitenmuseum getest door het team. i 083-10-1941 Koop-achtend Hotel Adbo Lochen:i Een bladzijde uit het Herinneringsalbum van een vakantie in Lochem van mej. Kavelaars, daterend uit 1962.

Land van Lochem | 2019 | | pagina 27