Open Dag kruidentuin de Bleike Op zaterdag 9 juli van 11 tot 4 uur houdt kruidentuin De Bleike in Lochem haar tra ditionele jaarlijkse open dag. Graag laten de vrijwilligers die dag zien wat er allemaal groeit in de tuin en vertellen daar interes sante verhalen over. Zoals elk jaar is er weer een thema geko zen, dit jaar is dat TUINKABOUTERS, met daaraan gekoppeld een wedstrijd waaraan iedereen kan deelnemen: wie maakt de leukste, mooiste of gekste tuinkabouter. Op deze zaterdag zullen de inzendingen in en rond de tuin een extra feestelijk aanzien geven. Verder zullen er tal van activiteiten zijn waarover nog nadere mededelingen vol gen. Door een groep enthousiaste vrijwilligers, van het Historisch Genootschap wordt Kruidentuin De Bleike gelegen aan de Wes- terbleek 13 in Lochem, onderhouden. De tuin is het hele jaar vrij toegankelijk. Voor meer informatie kunt u contact op nemen met Lise Roodbol, 0573 252586 of l.roodbol@kpnmail.nl GENEALOGISCHE DAG IN GORSSEL Zaterdag 2 juni 2018 organiseert de Werkgroep Genealogie van de Historische vereniging "De Elf Marken" te Gorssel haar drie en twintigste Genealogische dag In de Protestantse Kerk Hoofdstraat 27 7213 CV te Gorssel Evenals voorgaande jaren begint de dag 's morgens om 10.00 uur en eindigt ongeveer 16.00 uur. Vele standhouders zullen weer van de partij zijn, oude bekenden en ook nieuwe gezichten zullen dit jaar weer hun opwachting maken. De familie KOERSELMAN zal deze dag centraal staan. Meer informatie over de genealogische dag is te vinden op www.deelfmarken.nl 15 Q_

Land van Lochem | 2018 | | pagina 19