Van de bestuurstafel Bert Brand, voorzitter Cassette Lochem boekjes In het vorige Land van Lochem trof u een flyer aan over de cassette met vijf over Lochem" boekjes. Heeft u zich al aangemeld voor de voorinschrijving voor u of voor de familie? Het kan nog. Steun dit prachtige Lochem document. Een voorproeve in dit nummer. Defibrilator Bij de ingang van de Advendo boerderij hangt nu een defibrilator. Een gezamenlijk initiatief van de verenigin gen rondom het plein. Wat te doen als er onverhoopt hulp nodig is? Bel 112 en meldt waar u zich bevindt. Er wordt nu gezorgd dat er iemand z.s.m. komt om hulp te bieden. Fotoboek cadeau Onze vereniging heeft van de Achterhoekse fotograaf Jan Gal een map cadeau gekregen met foto's van alle zerken op de Joodse begraafplaats aan de Zutphenseweg. Jan heeft dit voor alle joodse begraafplaatsen in de Achterhoek gedaan. In het volgende Land van Lochem zal hier waarschijnlijk aandacht aan geschonken wor den. Rectificatie De reparatie en de her-onthulling van het bord op de begraafplaats vonden plaats op initiatief van de werk groep Oude Begraafplaats. De timmerman van de gemeente, Jan Hofs, heeft het werk verricht en Circulus Berkel heeft gezorgd voor demonteren en herplaatsen. Bij deze, ere wie ere toekomt. Het HG huis Elders in dit nummer treft u een verslag over discussies die gaande zijn binnen de werkgroepen over de toe komstige organisatie van het HG en de versterking daarvan. Ook vanaf deze plek wijzen wij u op de vacatures die erop dit moment zijn binnen onze organisatie. Bezoek Lionsclub Op zondag 15 oktober heeft Focko De Zee in de Veldmaat een lezing gehouden over de geschiedenis van Lochem, voor leden van de Lionsclub Lochem en hun Duitse gasten. Een dertigtal aanwezigen genoot zichtbaar van de door Focko in het Duits verzorgde presentatie. De gasten verbleven een lang weekend in Lochem en bezochten o.a. Museum More in Ruurlo. Herinneringsfoto's oud Lochem in Verzorgingshuis "De Hoge Weide" Bij de renovatie van "De Hoge Weide" is gekozen voor het behangen van de muren in diverse ruimten met foto's van vroeger. Onze afdeling beeldmateriaal werd benaderd en met veel zorg zijn prachtige beelden uitgezocht en bewerkt met onderstaand resultaat. Wim Neerlaar, Hanneke Carmiggelt en Arie Lievestro hebben ieder met hun eigen inzet, dit prachtige project mogelijk gemaakt.

Land van Lochem | 2017 | | pagina 4