Van de bestuurstafel Bert Brand, voorzitter Algemene ledenvergadering Onze jaarlijkse Algemene ledenvergadering op 19 april werd goed bezocht. De agenda werd, mede dankzij de Powerpointpresentatie van onze secretaris, waardoor het door iedereen in de zaal goed was te volgen, vlot afgewerkt. Vermeldenswaardig de lof die de kascommissie onze penningmeester toe zwaaide voor zijn gedegen verslag van de financiën. In onze ogen zeer verdiend. Na de pauze gingen we "op de koffie" bij Driekus Semmelink die ons zeer onderhou dend vertelde over de verschillende aspecten van de koffie. Zeer interessant. Molengrondenmanifestatie De bijzondere tentoonstelling van miniaturen, ter ere van wijlen de heer Ziemerink heeft vele bezoekers naar de Veldmaat gebracht. Heel goed voor onze bekendheid. Op de open dag waren verder activitei ten van: muziekvereniging Advendo, het Lochemse Mannenkoor, de tafeltennisvereniging, duivenvereni- ging, speeltuinvereniging, kleindierenvereniging en de kinderopvang. Zij hebben allen hun beste beentje voorgezet en dank zij het prachtige weer werd het een zeer geslaagde middag. Hof van Gelre Op zondag 14 mei heeft Focko De Zee, in het kader van het 75 jarige bestaan van hotel 't Hof van Gelre, namens onze vereniging tijdens de lunch een lezing verzorgd voor de aanwezige gasten. Het enthousi asme was groot. Uitje Veldmaat vrijwilligers De medewerkers van de Veldmaat zijn vrijdagmiddag 19 mei op bezoek geweest bij het "verzamelhuisjes- museum" van Dick en Gerrie Kok aan de Brenschutte in Laren. Een leuke en zeer interessante middag. Grote dank aan Dick en Gerrie. Open dag Kruidentuin De Bleike Zaterdag 10 juni hielden de vrijwilligers van de kruidentuin hun jaarlijkse open dag. Ze mochten zich verheugen in een ruime belangstelling voor de tuin. Ook de wedstrijd die uitgeschreven was, had veel originele inzendingen. Vervoer In de hal van het gemeentehuis was door ons ge nootschap in juni en juli een tentoonstelling ingericht over historisch vervoer rond Lochem. Elke werkdag te bezichtigen en op woensdagmiddag vanaf 13.30 uur gaf Focko de Zee ter plaatse een toelichting. Een goede zomer gewenst. Het Bestuur Oude begraafplaats, herstel toegangsbord Maandag 15 mei is op de Oude begraafplaats het bord, bevattende de dichtregels van Staring, boven de toegangspoort herplaatst. Het bord is gereno veerd en ziet er weer prachtig uit. De voltallige werk groep was bij de (her) onthulling aanwezig. Dank aan Circulus Berkel voor dit initiatief. 4 lot stof de ziel erft d'

Land van Lochem | 2017 | | pagina 4