12 Genoemde personen in het artikel: - Olmius, Gerhard Josias (1688-1745) - studeerde in Leiden en Harderwijk, stadhouder, richter Ambt Doetinchem, schepen, raad, burgermeester van Doe- tinchem, opperkerkmeester in Didam, bewindhebber VOC, directeur van een ijzergieterij. - Westenberg, Johan (1670-1743) - landschrijver. - van Lintelo, Christiaan Carel (1669-1736) - vrij heer van Lintelo, heer tot Ehse, schout binnen en bui ten Lochem, gecommitteerde van de Staten Generaal, buitengewoon envoije van de Verenigde Nederlanden aan het hof van de koning van Pruisen, drossaard en rechter van de stad en heerlijkheid Bredevoort enz. enz. - Winkel, Garrit (1674-?) - rechtslid en schepen - Moijderman (ook:Muijderman), Hendrick M. (1674-?) - rechtslid en schepen - dr. Coelman, Johan (1689-?) - rechtslid - dr. Heint, Godfried - rechtslid - dr. Pleger, Herman - advocaat fiscaal - Bijleveld - marskramer - Roesink te Rekken - jeneverstoker - Loijnck, Jenn - vroedvrouw te Essenbrugge - Lazarus Joosten - schoenlapper - Berent, boer op Menckveld - getuige - Cornegoor, Warnar (1662-?) X 1690 met Janna toe Entel (erve Entel Boschhuurne) - getuige - Blankvoort, Hendrik, boer op de Seggert - getuige - Horstman, Peter (zoon van Jan Cornegoor X Geertje Horstman) - getuige - Berenpas, Berent (ook: Pasman) (1679-?) te Ruurlo - getuige Genoemde lokaties: - Boschhuurne: o.a. Menkveld (op Beekvliet) en Dam me - de Velhorst - bij Bruggink - op de Wildenborg in Vorden - Emmelenkamp Emlichheim, graafschap Bentheim Duitsland), bij Coevorden - het huis van Goosen Ten Achter in de richting van Ruurlo - rondom de Geestersche es - bij het Nilant (Nijland) op de Wildenborg - herberg de Lindeboom - het huis van Arend Arendsen te Lochem - het huis van Kistemaker Boerderij 't Menkveld ierstenhof Weidehof Mölnkamp 't Smokkel- -huclro SrootHi Achter Bakhuus Dreehook Damme-es Veurbos Kleine empke Menkveld-es Achterbos de Heide Kop van de Kooweide togenhof jelskamp^ 't Menkveld Dammerveld Cornegoorsweide .ebbenbrugge D_

Land van Lochem | 2016 | | pagina 12