Want de band Barchem en Woodbrooke is duidelijk aanwezig. Veel van de vroegere en huidige werkne mers zijn woonachtig in Barchem. De naam Heidehof- laan is een duidelijke verwijzing naar een van de pan den van de vereniging, evenals de weg en de bushalte langs het hoofdgebouw: de Woodbrookersweg. Maar er was ook nog die andere band tussen de bewoners van het dorp en die "rare sekte", waar je niet moet zijn. Of zo als een buschauffeur het ooit zo uitdrukte: "Voor de commune hier uitstappen!" Het bestuur van de Stichting Beheer Landgoed de Ka- lenberg hoopt nog lang te kunnen bijdragen aan de instandhouding en het tot volledige wasdom brengen van het landgoed en dat de Barchemmers nog lang kunnen genieten van deze buurman. Stemmers op BUITENMUSEUM LOCHEM: Dank en Proficiat. Veel leden van het Historisch Genootschap hebben een rekening bij de Rabobank en zijn ook lid van die bank. Alleen daardoor hadden zij de mogelijkheid te stemmen op de subsidieaanvraag bij het Rabobank Coöperatie fonds voor het project BUITENMUSEUM LOCHEM. (Via de met ons samenwerkende partner, de VVV Lo- chem). Dat is met succes gebeurd. Eerst waren we nummer drie in de categorie "Cultuur" in de regio "Lochem- Bronckhorst". Daarna ex aequo met nummer twee, waarna we op de laatste stemdag, dankzij een extra oproep, alléén op nummer twee kwamen te staan. Dat betekent dat we in de prijzen zijn gevallen, maar nog wel een wedstrijd moeten aangaan, via een presen tatie, met de andere tweedeprijs winnaars. Die andere winnaars zijn: Voetbal Vereniging Witkampers Laren, Stichting de Beemd Lochem, Stichting Speelplezier Laren en Stichting Vrijwillige Schulddienstverlening. De eerste prijs is 8.500,00 en de vijfde prijs 2.000,00. 5" Die wedstrijd zal op donderdag 6 oktober, 20.00 uur, plaatsvinden in de Lochemse Schouwburg. n De aanwezige leden kunnen dan, na de presentaties, op hun favoriete project stemmen. m Iedereen met een Raborekening en tevens LID van de Rabobank, krijgt een persoonlijke brief thuis met een uitnodiging om die avond aanwezig te zijn. Bent u nog geen lid, maar hebt u wel een rekening bij de Rabobank en wilt u op 6 oktober toch uw stem uitbrengen, dan kunt u eenvoudig alsnog gratis lid worden via de link: https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/lid-worden/?c=context&lword=Noord-en-Oost-Achterhoek 4 Mogen wij nogmaals op uw steun rekenen? Het huidige hotel

Land van Lochem | 2016 | | pagina 14