Van de bestuurstafel □pen k MONUMENTENDAG li J-" Bert Brand, voorzitter Land van Lochem Na het zeer succesvolle themanummer "70 jaar Lochemse bevrijding", ligt het themanummer Laren voor u. Wij vinden het een geweldig idee van de re dactie om Laren in het zonnetje te zetten. Dat schept natuurlijk wel verplichtingen ten aanzien van de andere woongebieden. Dat zal de redactie zich zeker realiseren. Jaarvergadering. Onze goed bezochte jaarvergadering, waar de agen dapunten vlot afgewerkt werden, kende als tweede item de documentaire "Lochem 70 jaar bevrijd" De reacties uit de zaal waren alleszeggend. Indruk wekkend en een zeer waardevol document. Bravo voor de makers. Lezing. Deze zomer vindt wekelijks, op dinsdagmiddag, een lezing plaats in het "Stadshuus" over de geschiedenis van Lochem. Sprekers Wim Neerlaar of Focko de Zee. Na afloop een rondleiding door Berry Swarthoff, langs zijn verzameling in het oude stadhuis. Voor toeristen maar ook voor Lochemers. Alles onder auspiciën van de VVV, waar ook de kaarten te koop zijn. Kunst en Ambacht. Reserveer 12 september in uw agenda voor de jaar lijkse Open Monumentendag "Kunst en Ambacht". Ook in Lochem wordt hieraan ruim aandacht besteed, dank zij hardwerkende leden. Verzamelfestijn. In dit blad de mogelijkheid u aan te melden voor het verzamelfestijn op zaterdag 10 oktober. Laat uw ver zameling (of een deel) uit de kast komen en moedig vrienden, familie, kennissen aan hetzelfde te doen! Rest ons nog u allen een mooie zomer te wensen en we gaan weer voor een mooi verenigingsjaar 2015/2016. Kt Gorssel toegang gratis Vee'ParticulHl Vo°riverpen en "dere Hi? en'9ing De

Land van Lochem | 2015 | | pagina 4