Gemengde Berichten. Bij het het station paard met van den baan een van liet eenig letsel te bekomen. De overwegwachter bekwam echter een kwetsuur aan het hoofd. Paard en rijtui bleven onbeschadigd. pas se ere 11 van den trein S64aan ?n ^en av°nd van eergisteren is een rijtuig in hollende vaart door den slagboom spoorweg heengebroken en vervolgens de eind weegs langs gereden. De bestuurder rijtuig was er tijdig uitgesprongen zonder Arnhem, 11 Juli. Gisteren heeft in de nabijheid van liet station Laren een spoorwegongeluk plaats gehad. De treiu van 11,24 is door een fout aan het wisselspoor op een verkeerd spoor gekomen en met een met hout geladen wagen in botsing geraakt. De conducteur heelt een been gebroken, twee passagiers hebben kneuzingen bekomen en de goederenwaggons zyu genoegzaam geheel verbrijzeld. Ook vau de goederen, die zich inde waggcns bovenden, is weinig terecht gekomen. Eenige maanden geleden isgeligk men zich herinnert, naby het station Laren, (Gelderland) van den staats-spoorweg van Arnhem naar Hengelo, tengevolge van den verkeerden stand van een wissel, een spoor trein gederailleerd. Naar aanleiding daar van is eene geregtelyke vervolging inge steld tegen den toenmaligen stations-chef te Laren en een arbeider aldaar, en Woens dag heeft de regtbank te Zutphen, uit spraak doende in deze zaak, die twee personen veroordeeld tot twee maanden cellulaire gevangenisstraf. De bedoelde arbeider heeft tegen dit vonnis appèl aangeteekend. Bericht uit het Nieuws van den Dag, 28 augustus 1879 Het nieuws van den Dag, 14 juli 1873 De Tijd, 8 november 1873 Het herbouwde Café-Rest. Veldmaat Station Laren en het stationskoffiehuis Veldmaat, begin vorige eeuw LAREN (Gr.) Stationskoffiehuis

Land van Lochem | 2015 | | pagina 24