Deze week school- voetbal in Lochem Jubileum schilderspatroon in Laren samen een bedrijf gaan runnen. Albertine gaat ook mee op karwei, als dat nodig is. Overigens, de Van der Wals leer je het beste kennen door met hen in zee te gaan en hen een schilderklus te laten doen "The proof of the pudding is in the eating." 17 fa De eremedaille van de schil ders patroonsbond is aangeboden aan de heer A. W. van der Wal te Laren omdat hij al 55 jaren in het schildersvak zit. Het feit is in in tieme kring gevierd met het perso neel dat hem en zijn vrouw een schilderij aanbood van het huis van zijn vader zoals het er uitzag toen de heer v.d. Wal in de sinds 1864 bestaande zaak kwam. Rechts van de tafel de heer en mevrouw v.d. Wal. De heer v.d. Wal gaat nog geregeld mee naar het werk. LOCHEM. Dc scholen in Lo chem hebben paasvakantie en dat betekent dat de commissie bestaan de uit dc heren H. dc Boer, A. Groenouwe en G. Ossenkoppele in samenwerking met dc afd. Gelder land van de KNVB weer een school- spelers in hun eigen belang aangera den hieromtrent te informeren bij de volgende adressen De heer G. Ossenkoppele, Maurits- weg 4, tel. 2772; de heer H. de Boer, Rembrandtlaan 57, tel. 2326; de heer A. Grnenoijwe Ruw Leenstraat 6 Op de foto staan van links naar rechts Chris Kuiper, Gerrit Eggink (beiden Van der Wal op Mentink), Bertus en Dina van der Wal en Hendrik Stegeman (Van der Wal Deventerweg) .si - *43-, Bronnen Gerald van der Wal, zoon van Willem van der Wal en Aaltje Ver donk project begeleider grondzaken en kenner van en speurder naar de familiegeschiedenis van der Wal schilders in Laren, Laren mei 2015. Sjoerd Rijpma, Gezondheid en gezinsindividualisering in een agrari sche gemeenschap, 1973. Francoise Bonger- van der Borch van Verwolde, Herinneringen aan Verwolde en zijn bewoners in de tijd van mijn jeugd, 2006. J.C. Bierens de Haan en J.R. Ras, Verwolde, huis en tuin, Gelders land schap en Geldersche Kastelen, 2006

Land van Lochem | 2015 | | pagina 17