Van de bestuurstafel Bert Brand Living Lochem Living Lochem is voor ons Genootschap een groot succes geworden. Honderden mensen hebben genoten van het geëxposeerde en zeer vaak kregen wij te horen: "Dit moet zo blijven". Een groot compliment gaat uit naar de groep die alles heeft ingericht. Het was een geweldige klus, maar het resultaat was ernaar. Jaarvergadering Een 40tal leden bezocht onze jaarvergadering. De agenda werd vlot afgewerkt en de financiën werden in orde bevonden. Ons nieuwe bestuurslid, Erik Kruiderink, werd met applaus begroet. De penningmeester lichtte de problematiek van de portokosten van ons verenigingsblad Land van Lochem toe. Inmiddels heeft het bestuur besloten om in 2015 per lid een bedrag van 1,50 bij de contributie te berekenen voor bezorgkosten. Dit geldt dan voor elk lid, waar dan ook. In dit blad vind u de verslagen van de lezingen over de Nederlandse Mettray en over Het Hassink. De verslagen staan ook op onze website. Sponsoractie Plus supermarkt De muntjesactie van de Plus supermarkt heeft onze vereniging 350.- opgeleverd. Alle leden die mee gewerkt hebben vanaf deze plaats hartelijk bedankt. Stadhuis De VVV is terug in de binnenstad en zetelt nu in het oude stadhuis. Op de bedenverdieping verzorgen de Elf Marken en ons HG een minitentoonstelling over de verschillende kernen. Om de paar maanden zal er dus gewisseld worden. Ook voor Lochemmers dus een reden even binnen te lopen. Monumentendag Monumentendag 2014, zaterdag 13 september, belooft weer een interessante dag te worden. Het thema is "Op Reis". De voorbereidingsgroep is hard aan het werk. Houdt de datum vrij 4 Land van Lochem 2014 nr. 2

Land van Lochem | 2014 | | pagina 4