Van de bestuurstafel Nieuwjaarsreceptie Meer dan 70 leden hebben gehoor gegeven aan onze uitno diging voor de nieuwjaarsreceptie op zaterdag 7 januari. De sfeer in de Zonnebloem was erg gezellig en daar werd zeker aan bijgedragen door het optreden van Thera en Gerrit Lueks. Zeer succesvol! Tijdens de bijeenkomst hebben we afscheid genomen van Corrie Burggraaf en Marie Aalbers. Zij werden in de bloemetjes gezet en kregen een cadeau als dank voor hun jarenlange inzet en deelname aan de werkgroep van de oude begraafplaats (zie foto). Een zeer aangename middag. Klankbordgroep van de Gemeente Lochem Een vertegenwoordiger van het bestuur van ons Genoot schap heeft zitting in deze klankbordgroep, te vergelijken met de dorpsraden in de andere kernen van de gemeente Lochem. In deze groep zitten o.a. vertegenwoordigers van de Lochemse Ondernemersvereniging LOV, Industriële Kring Lochem IKL, de wijken en Viverion. Er ligt nu een concept toekomstvisie voor de stad Lochem, deze zal in het voorjaar aan de raad worden aangeboden. Heilige Gudula Dit jaar wordt het overlijden van Gudula, 1300 jaar geleden, herdacht en daar wordt speciale aandacht aan geschonken. Een werkgroep uit de Gudulakerk in Lochem is bezig met een Gudulabeeld. Woensdag 8 februari is het idee door een kunstenares gepresenteerd. Leden van ons bestuur waren uitgenodigd daarbij aanwezig te zijn en hebben met belangstelling kennis genomen van deze plannen. Wij wachten met belangstelling de uitwerking van het idee af. Start nieuwe werkgroep Oude Begraafplaats Op maandag 12 maart gaat, na de winterstop, de werkgroep oude begraafplaats weer van start. Op de bespre king afgelopen januari in de Veldmaat waren een 14 tal personen aanwezig, die enthousiasme uitstraalden en samen het nieuwe rooster voor de komende periode hebben vastgesteld. We wensen jullie succes en ook veel genoegen bij het werk. Staringdag Ook dit jaar wordt er weer een zogenaamde "Staringdag" gehouden bij de Staringkoepel aan de Berkel. Het wordt een leuk programma met muziek en gesproken woord. Zondag 3 juni, noteer die datum alvast. Presentatie Op woensdag 22 februari heeft de foto- en filmgroep een uitstekende presentatie verzorgd in de foyer van de gerenoveerde Schouwburg. In twee voorstellingen kwamen prachtige dia- en filmbeelden voorbij van Loche- mse verenigingen en gebeurtenissen uit het verre verleden. De belangstelling was groot. Ongeveer 140 bezoekers hebben ervan genoten, maar zeker ook na de pauze van het cabaretduo "Entr'Acte". Nini Derlagen en Elly Jansen besloten deze zeer geslaagde dag met een uitstekend optreden. Zij waren levensbeschouwend en hilarisch "op zoek naar het grote geluk". Algemene ledenvergadering op 21 april 2012 Tot slot nodigen wij u van harte uit op onze jaarlijkse algemene ledenvergadering met aansluitend weer een interessante lezing. Deze keer te houden op ZATERDAGMIDDAG. Plaats van samenkomst Camping "De Heksenlaak" in Zwiep. Voor overige informatie, zie de apart bijgesloten uitnodiging met agenda. Het jaarverslag vindt u achter in dit Land van Lochem. 4 Land van Lochem 2012 nr. 1

Land van Lochem | 2012 | | pagina 4