Medio november verschijnt het boek 12 eeuwen Lambertikerk Geworteld in de gemeenschap van Zelhem Het boek dat alles beschrijft. Met 336 bladzijden op A-4 formaat en 40 hoofdstukken. Veel foto's en tekeningen. Ruim aandacht voor het kerkgebouw, interieur, bankenplannen, maar ook voor alle andere facetten, zoals de pastorieën, begraven in- en rondom de kerk, de armhuizen, predikanten, traktementen, kerkelijk leven, diaconie, grondbezit, ledentallen. Veel namen zijn erin opgenomen. Een schat aan informatie. Het boek is niet in de boekhandel te koop. De oplage blijft beperkt tot hen die het boek bij vóórintekening voor 20 september bestellen. Op de website van www.lambertikerk.nl vindt u uitgebreide informatie en zijn een aantal willekeurig pagina's opgenomen. Via de bestelbon kan het worden besteld. Een uitgebreide infofolder met bestelbon ligt in de hal van de kerk, de bieb en bij de VVV. U kunt ook bellen met G. Rijsdorp, Zelhem 0314- 621886 of e-mail: g.rijsdorp@planet.nl voor een uitge breide infofolder. Oproep aan de lezers van 'Land van Lochem' In de periode 1907/1908 heeft de destijds wereldberoemde danseres Isadora Duncan enige tijd op huize 'De Heest' gewoond, samen met haar geliefde, Pim Noothoven van Goor. In de Lochemsche Courant uit die jaren is daar niets over terug te vinden. In het buurtschap Zwiep en ook in Lochem werd er echter wel veel over gesproken. Zelfs nu heeft een enkeling het er nog over. Mijn vraag aan u is: "Wie kan mij, i.v.m. een artikel over haar, een herinnering aan Isadora Duncan uit haar tijd op 'De Heest' vertellen?" Er gingen destijds de wildste verhalen over haar rond. Daar zal echter nog nauwelijks iemand uit die tijd zelf over kunnen vertellen, maar er zijn zeker mensen die verhalen over haar gehoord hebben in de familie- of kenissenkring. Naar deze verhalen ben ik op zoek. Ook ben ik erg nieuwsgierig in welke mate zij nog in de herinnering van de Lochemers leeft. U zou mij een groot plezier doen, wanneer u uw herinnering voor mij op papier zou willen zetten, of aan mij zou willen mailen. Eddy ter Braak, Dalvoordeweg 40, 7688 PV Daarle. e.r.terbraak@planet.nl Reacties klassefoto in Land van Lochem nol - 2007 (pag. 28) Wij kregen van verscheidene personen wat namen aangevuld. Wij bedanken dhr. Braakhekke, Lochem, dhr. G Klein Beekman, Lochem, mw. Minie Timmerman, Utrecht en mw. Minie Assink-Geels, Zoetermeer. Op bovenste rij no. 3 is Bartje Sluizemen, no. 5 is Greta Revenberg, no. 6 is Berti Beltman, no. 7 is Gerdi Markerink en no. 9 is Minie Timmerman. Middelste rij no 3 is Joke ten Broeke, no.6 is Minie Geels. Onderste rij no. 8 is Rinus Berghuis of Henny Zenderink. 28 Land van Lochem 2007 nr. 2

Land van Lochem | 2007 | | pagina 28