Van de Bestuurstafel Henriëtte Marsman-Slot Gulle gift Op woensdag 13 december 2006 kreeg ons genootschap een gulle gift van 900,00 van de jubilerende herensociëteit "De Eendracht". Dit geweldige geschenk is bedoeld als bijdrage in de kosten van onze alarminstallatie. Wij zijn "De Eendracht" hier bijzonder erkentelijk voor! In aanwezigheid van bestuursleden van beide verenigingen werd door de voorzitter van de sociëteit, de heer Meijer, de cheque aan onze penningmeester, André Reincke, overhandigd. Boekpresentatie Landgoed Ampsen Op vrijdag 15 december 2006 werd het eerste exemplaar van het boekwerk "LandgoedAmpsen, Verleden, heden en toekomst van een landgoed in particulier eigendom geschreven door Rudolph van Weede en Peter Noordanus uitgereikt aan burgemeester Spekreijse. Veel leden van onze vereniging hebben aan de totstandkoming van dit boek een bijdrage geleverd en waren aanwezig bij de presentatie. In onze boekenrubriek kunt u meer lezen over de inhoud. Een felicitatie aan de schrijvers is hier op zijn plaats, evenals een pluim voor onze medewerkers. Bezoek burgemeester Spekreijse Op 8 januari jl. bracht de burgemeester, vergezeld door zijn echtgenote, een kennismakingsbezoek aan de Veldmaat. De heer en mevrouw Spekreijse waren zichtbaar ingenomen met het vele werk dat op onze boerderij door de "bewoners" wordt afgeleverd. Ze zijn er redelijk van overtuigd geraakt dat het behoud van het culturele erfgoed in onze gemeente bij onze vereniging in goede handen is. Concert in Almen Zondag 4 februari vond in de N.H. kerk in Almen een uniek concert plaats. Georganiseerd in samenwerking met de Oudheidkundige Vereniging "de Elf Marken"uit Gorssel. Het ensemble "Ascending", bestaande uit twee zangers en een zangeres, bracht op overweldigende wijze liederen ten gehore uit de tijd die de overgang vormde tussen middeleeuwen en renaissance. Een programma rond de Mariaverering in Engeland en Frankrijk. 4 Land van Lochem 2007 nr. 1

Land van Lochem | 2007 | | pagina 4