f^Reerink b.v. Installatiebedrijf verbeteringswerken - 1977 Gelderland literaire reis langs het water - Chris de Bont [et al.] Van C.A.Veldt: Catalogus betr. veiling van de Heerlijkheid "De Wildenborch"- 1924 Catalogus betr. veiling van het Landgoed "Waliën", met kaart - 1932 Van Gerrit Perfors: Kopie K.B. Lodewijk Napoleon- houdende bepalingen omtrent de "Wet van den 16den van Grasmaand 1809" betr. bevorderen ontgin ning woeste gronden - 1810 Van E.R.ter Braak: Mej. Frederike van Uildriks, Een opmerke lijke eend in de Lochemse bijt rond 1900 - 2005 Van Piet Bakker: Geschiedenis v.h. land van Berkel en Schip beek - H.W.Heuvel - 1903 Van Jan Brouwer: Prins Hendrikschool 1903-2003. Een eeuw Christelijk onderwijs Prins Hendrikschool 75 j. Chr. Onderwijs in Lochem. De Berkel, van bron tot monding - Roelof Warrink Lochem in oude ansichten - WKlomp J.M.Somer Wald woordenboek v/d/Achterhoekse en "De Mens en zien Huus" - Liemerse dialect Lochem in oude ansichten - deel 2 - RBolt Oud Lochem opnieuw belicht - Jan Klein Egelink Arjen Dieperink De Achterhoek - wandelgids - WFluit De Lochemse berg en zijne omgeving - FW.van Eerden Beeld van een wandeling - Jan Baggen Losse verhalen - ten Broeke Van de V.V.V. Lochem: Berkelroute - Beleef het Landschap - fietsroute Terug in de tijd naar de Paaschberg - wandel route Van Thieme Bruins: De prehistorie van Nederland - J.A.Bongers P.J.Woltering Archeologie en Gelderland - RBorman Archeologisch reisboek voor Nederland - Drs.R.H.J.Klok Hunnebedden in Nederland - Drs.R.H.J.Klok Atlas van Europa en de Werelddelen - GProp B.J.ter Beek De Lagelanden bij de zee - Dr.Jan Romein Opgravingen in Nederland - Dr.L.PLouwe Kooymans List en Bedrog - vervalsingen archeologie - Leo Verhart Muntwijzer voor de Romeinse tijd - Prof.Dr.A.N.Zadoks-Josephus Jitta [et al.] Honderd eeuwen Nederland - Dr.J.E.Bogaers [et al.] elektro/datatechniek gas water sanitair lood en zinkwerken centrale verwarming klimaatbeheersing Hanzeweg 1a Postbus 124 7241 AC Lochem T 0573 252425 F 0573 253008 www.reerinklochem.nl 19 Land van Lochem 2006 nr. 2

Land van Lochem | 2006 | | pagina 19