Oude Begraafplaats De werkgroep is bijzonder blij dat zij, na de oproep voor vrijwilligers in het vorige Land van Lochem, de volgende personen als mede werkers kan verwelkomen: dhr. en mw. R.A. te Pas, dhr. en mw. H. van de Vliet, dhr. H. Ruesink en dhr.J. Simons. Reacties op "Uw medewerking gevraagd" in Land van Lochem nr. 3, 2005 Betreft; foto op pagina 31 Alleen de onderwijzeres werd herkend door de heer H.J. Braakhekke. Naam van de onderwijzeres; mejuffrouw of mevrouw v.d. Steen. Betreft; 2 foto 's op pagina 32 Hierop kwamen reacties van de volgende personen: Mevrouw Pasman-Raad, mevrouw Henseler-Assink, de heer Braakhekke, de heer J. B. Postel en de heer P. Bakker. De volgende namen werden genoemd: Op de bovenste foto van links naar rechts: De heer Vreeman, mevrouw v.d. Veer of mevrouw van Essen, mevrouw Wolda, de heer Prop, de heerOkkels en mevrouw Rodenhuis Op de onderste foto: van links naar rechts: Mevrouw Rodenhuis, mevrouw v.d. Veer of mevrouw van Essen en de heer Ras. Aanwinsten bibliotheek Historisch Genootschap In het volgende Land van Lochem zal uitgebreid aandacht worden besteed aan de nieuwe aanwinsten van de bibliotheek van het Historisch Genootschap in het jaar 2005. Zoals gebruikelijk krijgt u dan weer een overzicht van de aangekochte en door schenking verkregen publicaties. Zaterdag 13 mei 2006 is het weer zover Dan organiseert de Werkgroep Genealogie van de Oudheidkundige vereniging ,,De Elf Marken" te Gorssel haar jaarlijkse Genealogische dag in ons Richtershuis aan de Hulsweg 4 te Harfsen. Een 20 tal standhouders uit heel het land zullen dan weer hun genealogische gegevens presenteren,ook zusterverenigingen en andere standhouders uit onze eigen regio hebben hier hun standplaats. Wilt u iets weten over uw voorouders, over uw boerderij, over begraafplaatsen in de regio, kom dan 13 mei naar Harfsen, u bent van harte welkom. De dag begint om 10.00 uur en sluit om ongeveer 16.00 uur. De toegang is gratis en er kunnen kopiëen gemaakt worden. Namens de werkgroep, Henk Klein Ovink ®*«t afsrhrih bare V mat gij liet aood ureest hij die fëod ure est niet 32 Land van Lochem 2006 nr. 1

Land van Lochem | 2006 | | pagina 32