Modecentrum Takken al zestig jaar een begrip takken mode Jan Brouwer Lochem - Modecentrum Takken, gevestigd aan de Nieuwstad te Lochem, bestaat zestig jaar. Modecentrum Takken is een be grip. De damesmodezaak bestaat zestig jaar en is uitgegroeid tot een florerend bedrijf met zeven werk nemers, bestaande uit Ruth, Jan- ny, Willemien, Gonny, Henny, Monique en Jan. De doelgroep van het mode centrum wordt gevormd door da mes van begin dertig en ouder. Takken Mode heeft in de loop der jaren een gedegen reputatie op gebouwd. Het grote en trouwe klantenbestand resideert in Lo- chem en omgeving. Takken Mode heeft ook een duidelijk te constateren streekfunctie. Uit de wijde omgeving komen cliënten naar de modespeciaalzaak aan de Nieuwstad te Lochem, aange- trokken door het zeer uitgebreide assortiment, de aangename ser vice, de prettige manier waarop iedereen te woord gestaan en geholpen wordt. Behalve mensen uit Lochem en de wijde regio weten ook veel vakantiegangers de weg naar Takken Mode te vinden. Veel mensen uit het Westen wachten met de aanschaf van hun nieuwe collectie totdat zij gedurende hun vakantie in Lochem gelogeerd zijn. De ruste en de tijd die voor de cliënten worden uitgetrokken, de prettige ontvangst door de leden van het team, de goede kennis van zaken, worden ook door de Wes terling in hoge mate gewaar deerd. In 2003 is het zestig jaar geleden dat de heer en mevrouw A. Tak ken naar Lochem kwamen om daar een winkel in manufacturen te beginnen. Aanvankelijk werd het pand aan de Nieuwstad num mer 18 betrokken. De winkel werd in 1943 gekocht van me vrouw Van de Kolk-Lodeweges. In de loop der jaren is de onder neming uitgegroeid van een een voudige manufacturenzaak met een oppervlak van ongeveer zes tien vierkante meter tot een uit gebreid modecentrum met een winkeloppervlak van ruim 250 vierkante meter. In 1950 verhuisde Takken naar het naastgelegen pand aan de Nieuwstad nummer 16 om zo meer ruimte te creëren voor het steeds uitgebreider wordende as sortiment. Tot die tijd was daar Garage Eertink gevestigd. In het oude pand vestigde de firma Borsboom zich, met een motor zaak. 9 Land van Lochem 2003 nr. 2

Land van Lochem | 2003 | | pagina 9