Landdag Lochem Outwapening, Medezeggingschap, 8 Urendag, Werkverruimingen Werkeloozenzorg. 30 AUGUSTUS 1931 S.D.A.P N.V.V.; A.J.C.; N.A.S.B. Demonstratie voor: J. W. MATH1JSSEN, W. v. d. HOEVEN, Mededelingen Aanvullingen collecties Naast de overdracht van de Frij- link-Spronk collectie (zie elders in dit blad) heeft het Genoot schap weer van diverse personen foto's, films en ander materiaal mogen ontvangen. Daarvoor onze welgemeende dank. We willen mevrouw G. Mar-ke- rink-Wittenberg bedanken voor het aan ons beschikbaar stellen van een prachtige documentaire gemaakt ter gelegenheid van het 40-jarig jubileum van Houthan del Markerink in 19... Ook werd de collectie uitgebreid met een flink aantal films en vi deobanden, aangeboden door de vereniging "Laren en Oranje". Leuk materiaal, waarvan we u in de toekomst zeker wat zullen laten zien. Alle gevers, hartelijk dank. Wij zullen er voor zorgen dat dit in teressante materiaal zorgvuldig bewaard wordt. Heeft u ook, voor de geschiede nis van Lochem interessant ma teriaal, dat u wel ter beschikking wilt stellen? Bel 250536 en wij nemen contact met u op. 36 OPSTELLING OPTOCHT met ontplooide banieren om 2 uur op den Noordcrwal. Aanvang meeting terrein aan den Hessenweg 3)4 uur, SPREKERS Lid F. U. v/d S. D A P. Amsterdam. Amsterdam. Medewerking van de A.J. C. en den Ned. Arb. Sport Bond. Entree 15 ct Stalling fietsen in het Coöperatie gebouw, Achterstraat h lO'ct. liet medevoeren van doeken met politiek* op schriften is door beide burgemeesters verboden Denk aan het brandgevaar la de bosschen. Propaganda-affiche, uitgegeven door de plaatselijke linkse groeperingen, 1931. Bronnen: Weekblad "Extra" 2 januari 1992 Lochemsche Courant 1930,1931,1935,1936 Notulen Provisorie der gemeente Lochem 1915-1947 Het leven in de crisis-jaren 1929-1939 (uitgave Media 2000 B.V) Aantekeningen en straatfoto archief Klein Egelink/Dieperink Foto's werkverschaffing, archief Wa terschap van de Berkel, Lochem. Land van Lochem 2003 nr. 1

Land van Lochem | 2003 | | pagina 36