1 nf Lochem wordt Havenplaats Jan Klein Rgelink Eindelijk was dan de "grote" dag daar! Op maandag 22 januari 1934 kon Lochem zich weer "Port de Mer" noemen. LQCHEM, 18 Januari 9, JiVN. 1524 LOCHEM VOORUIT Aan Heeren Burgemeester en Wethouders 'i der Gemeente LOCHEM. J Geacht College, In onze Bestuursvergadering van 15 dezer kwam o.a.ter sprake de aankomst van het eerste schip met een lading nationale pro ducten in de Lochemsche haven. Dezer dagen, als het kanaal vrij van ijs is, zal een sohtp met 110 ton cement voor rekening van den Heer P.H.Streek, Cementfa- hrikant, alhier, aankomen; de juiste dag wordt nader hekend ge maakt Ons Bestuur wenscht dit feit niet onopgemerkt te laten. Wij hebhen reeds de toezegging van onzen geachten Burgemeester ver kregen om hij aankomst van het schip aan den aanlegsteiger een kort woord te spreken. Uitgenoodigd zijn: 1. Het Bestuur van het V.G. 2. Het Bestuur van den Middenstandshond 2. Het Bestuur van Lochem-Vooruit 4. De Hoofdingenieur van de Twente-Rijnkanalen en de Hoofdop zichter B. Zijlman. Wij zouden het op hoogen prije stellen indien de Wethouders, de overige leden van den Baad en de Secretaris hierbij tegen woordig waren. Bij aankomst van het schip 2ullen 10 auto's aanwezig zijn om de genoodigden een tocht door de stad te laten maken; de mede werking van de muziekvereenigingen wordt gevraagd. Ha afloop van den rondrit wordt in hotel "de Stad Lochem" thee aangeboden. Aan de inwoners van Lochem zal gevraagd worden om van hunne belangstelling blijk te geven door te vlaggen met de Lochemsche of Nationale vlaggen. Er bestaat kans, dat het schip vandaag, uiterlijk morgen hier aankomt. Gaarne ontvingen wij spoedig bericht of U zich met deze rege ling kunt vereenigen.- Hoogachtend, voorzitter. secre 13 KASTANJELAARS SECRE ia 34- Land van Lochem 2002 nr. 3

Land van Lochem | 2002 | | pagina 13